Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennetek a helyzetemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Na szoval van egy lany, aki nagyon tetszik nekem, raadasul nem is az a tipikus nagypofaju csaj, aki teszi a fejet mindenki elott, hanem inkabb csendesebb, visszahuzodobb es en az ilyen lanyokat jobban kedvelem. Parszor beszeltem mar vele es rendes, aranyos lanynak tunik. Megtudtam azt is(igaz nem tole, hanem baratnojetol) hogy en is tetszem neki. Viszont van egy kis problema. En ismerem a csaladjat es sajnos elegge igenytelenek. A lakasuk egy teljesen lepukkadt, szinte mar rozoga haz, a szulei sem nagyon furdenek, illetve a lanytestveret mar a suliban az osztalyfonoke is figyelmeztette, hogy kezdjen magaval valamit, mert az osztalytarsai mar tobbszor is szovatettek a kellemetlen illatat. A lanyon aki tetszik sosem ereztem, hogy budos lenne vagy koszos lenne a bore stb. De vajon mennyi az eselye annak, hogy a kesobbiekben esetleg o is ilyen lesz? Illetve egy ilyen csaladba bekerulni ugy erzem, hogy kellemetlen lenne elegge. Tudom, nem kellene a korulmenyekkel foglalkozni, de ez mellett nem tudok csak ugy elmenni es nem tudom kitol kerhetnek tanacsot, ezert irom ezt most ide ki.
2019. ápr. 12. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd hozzad megy furdeni, ha ugy van. Cserebe leejti a szappant.
2019. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a lány meg St fürdik ,akkor később is fog . Szerintem ő is kiakad törni ebből a családi háttérből .És te segíthetsz neki ebben ....
2019. ápr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én semmilyen körülmények között nem kezdenék romával. Még egy kecskével is hamarabb.
2019. ápr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat, ha hiszed, ha nem, nem roma a lany.
2019. ápr. 13. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!