Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 21 éves lány vagyok, nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok, nem volt még párkapcsolatom. Egy nagyon régi és eléggé közeli 16 éves fiú ismerősöm rámírt hogy többet érez irántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amint fentebb megirtam 21 éves lány vagyok, párkapcsolati tapasztalatok nélkül...

A salyát korosztályomban lévő fiúk gyerekesek számomra.. mintha egy óvodás lenne egy 21 éves testében. Nem lehet velük normálisan elbeszélgetni mert elhülyéskedik. A fentebb említett, nálamnál öt évvel fiatalabb fiú rám írt..

Elmondta határozottan hogy miért érez irántam többet.

Leírta hogy egy nagyon szorgos, segítőkész okos lánynak tart mert segítek a szüleimnek.

Amit a legjobban kiemelt az pedig az hogy segítettem neki az angol nyelvizsgájánál ingyen es hogy azt mondta hogy én vagyok neki az a lány akivel eltudná képzelni az életet. Ami meg is lett neki (mármint a nyelvizsgája).

Próbaltam neki úgy válaszolni hogy ne sértsem meg.

Ezek után elég éretnek tűnt, mert még én sem gondolkoztam ilyeneken.

A fiút pedig onnan ismerem hogy mind a kettőnk szülei mezőgazdasággal foglalkoznak, és a két apa eléggé sokat segít egymásnak. A srác sokat segít otthon meg szokott traktorozni is, ami a koráhou képest elég komoly.


A kérdésem az lenne hogy hogyan visuinyuljak ezek után a fiúhoz mit mondjak neki?De egyébként ha valaki elbeszélgetne a sráccal akkor simán gondolná hogy van vagy 19-20 éves.

Lehet hogy egyesek számára ez gyereles lehet, de amint mondtam még nem volt kapcsolatom

Építő es hasznos válaszokat szeretnék kapni magam fajta vagy nálam max egy pár évvel idősebb lányoktól..( helyesírási hibákért elnézést



2019. ápr. 23. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el , ő még gyerekesebb mint a veled egykorúak.Egyszerüen gyerekes és nem számit menyire kòmoly az illető.
2019. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Túl fiatal hozzád ,hidd el
2019. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Érzel iránta valamit?

Egy próbát megér, nem? ;)

Nem a kor számít!

2019. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
vót má ez a kérdés
2019. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiatal agyilag egy síkon lehettek hozzad illik
2019. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megértem a dilemmádat, de legyetek csak barátok de érzelmileg se/ne engedd közelebb magadhoz.

F.

2019. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Csak meg akar fektetni a traktoron aztán megy is vissza fortnite-ozni
2019. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok én is. Még a 19 éves srácot is annyira gyerekesnek tartottam, hogy nem is volt meg a vonzalom.

De, ha úgy érzed kedveled és neked nincs vele problémád egy próbát megér, nem?

Legalább lesz egy kis párkapcsolati tapasztalatod.

2019. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg. Legalabb lesz párkapcsolati tapasztalatod. Meg egyébként is, ha jól kijöttök, egy hullámhosszon vagytok akkor mi a baj?

Nekem olyan volt hogy facen bejelöltem egy számomra szimpatikus férfit, de nézett ki 25-nek. Rámírt, elkezdtünk beszélgetni és olyan volt mintha 20 éve ismertem volna:D rákérdezek hogy "amúgy hány éves vagy?" és benyögi hogy 16, az állam leesett...

Lényeg a lényeg, neked tetszik? Szellemileg kielégít? Komoly szándékai vannak? Akkor sz#rd le bárki bármit mond, vágj bele. Másnem tapasztalatnak jó lesz, hogy mit szeretnél/nem szeretnél egy kapcsolattól.

19L

2019. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!