Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megbanhatta? Vagy en reagaltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbanhatta? Vagy en reagaltam tul?

Figyelt kérdés
Egy hete ma pont , hogy pentek este mar 12 ora volt de a baratom meg nm volt otthon a szomszedbjaba volt es beszelgetett. Akkor vettem eszre , hogy allandoan fent van snap chat an amit addig nm suru m csinalt . Hat nm mondtam semmit , addig minden este beszelttunk telefonon de en mar nm vartam tovabb faradt voltam. Elaludtam. Szombat reggel mikor felebredtem o mat megint a snap chat an volt , nm melesleg egesz nap . Ez azert volt nekem feltuno mert idaig orankent vagy 2 orankent fel nezett de akkor folyamatossan. Szombat ejjel kellett menjen valahova haromkor megebredtem lattam fent van irtam neki, mondta h egy roaja ert haza de h evett stb s azert nm aludt meg. Mondtam jo. Vasarnap reggel megint allandoan snap chat. Vasarnap delutan jott hozzam. Csinaltam a telefonjan egy kepet magamrol s elkuldtem par embernek. Egyik lany vissza tekerte ramentem es lattam folyamatosan beszelgettek pentek ota es h sok kep levan mentve neki rola de a csaj mint pentektol arra fele kuldte.. Megkerdeztem a baratom h ez mi. Mondta ez a csaj az egyik baratjanak az unokatesoja es szokott vele neha beszelni, mondtam nagyon rosszul esett ez nekem h ejjel azt mondja h eszik meg ez az s kozbe massal beszel. Mondta h en vagyok az egyetlen az eletebe csak engem szeret stbstb. Mondtam neki ha neki az kell beszeljen vele de akkor engem hagyjon... en nm titkolozok elotte h kikkel beszelek S mondta h tenyleg csak beszelgettek kicsit s annyi. Latta rajtam h rosszul esett es h haragaszom . Hetfon egesz nap hizelget es figyelt ram nagyon. Azota ritkabban van fent ugy van mint reg . Hibasnak erzi magat az latszott rajta , lehet tul reagalom? Vagy ti mit tetetek volna ebbe a helyzetbe ? Nagyok szeretem , elmondtam neki vasarnap sirva h nagyon szeretem s me csapjon be kerem szepen. Azt mondta soha nm csalna meg hogyjek neki. Csak na kicsit rosszul esett , igaz feltekeny tipus is vagyok es erzekeny is .

2019. máj. 3. 23:53
 1/6 anonim válasza:
Hat figyelj nekem is volt hasonlo sztorim, uljetek le szepen es beszeljetek meg, mond meg neki hogy teged ez zavar stb, ha szeret akkor abbahagyja, de viszont a kerdeshez kapcsolatban lehet h kicsit buntudatot erez ez miatt h megbantott ezzel, de legjobb megoldas h beszeljetek meg
2019. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megbeszeltuk. Mondtam beszeljen vele neha. De ha en kerdem h mit csinal h ilyen kesoig fent van ne hazudjon ossze vissza midnent. A mondtam h rosszul esik az h elmenti a csaj kepeit amin ott pozolgat mint egy k... mert amugy a csaj az . En nm akarok rosszindulatu lenni de akarhany fiuval joba vagyok vagy meg volt neki vagy nm foglalkozik a csajjal mert hallotta hiret . Mondtam ha neki az kell menjen es beszeljen vele de engem hagyjon en nm leszek itt mosos , nagyon megijedt amugy latszott rajta. En nekem is van egy ket fiu baratom de mindent tud es azt is tudja mikor beszelek azokkal. En nm titikolom elotte . Es az esett rosszzul h o igy viselkedett.
2019. máj. 4. 00:10
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

1. Jézus Isten, hogy írsz.....

2. Nincs jogod belenézni más beszélgetésébe, még akkor sem ha a csaja vagy...

3. Azért az elég durva, kémkedni a párod után...

4. Hogy került hozzád a telefonja, és hogy képzelted ezt hogy.."hhhmmm itt a telefonja, csinálok egy két képet magamról és random elküldöm a pasim, random ismerőseinek, hogy lássák, hogy foglalt."

5. Könyörgök fogalmazz már kicsit jobban, + könyörgök használj már ékezeteket.. tudod ' • `... Meg vesszőt könyörgök.. olyan, mintha egy féltékeny tini robot p***a panaszkodna.

6. Fogalmam sincs, hogy hány éves vagy de nagyon reménykedem benne, hogy már nem általánosba jársz, mert ezek alapján én csak erre tudok asszociálni....és az meg elég szomorú.....

.

.

7. Kérdésedre válaszolva, igen ...*túlreagálod

2019. máj. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
00:52 . Nm tudom minek valaszoltal a te valaszod egyenlo a nullaval szamomra . Az iras meg szeretnem ha helyesen irnal te ugy , hogy nm magyar az anyanyelved a es a magyart csak tanulod. Koszii:)) maskor ne komentelj ha csak veszekedni szeretnel es ilyen szavakat hasznalsz . Koszike :))
2019. máj. 4. 07:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Honnan kéne tudnia a #3-asnak, hogy csak tanulod a nyelvet? Nem írtad le és engem is zavart, hogy nincs ékezet

És igen, szerintem is túlreagálod, mert jogosan akadtál ki, ezután az a normális, ha a pasi próbál kiengesztelni

2019. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnalom azt , hogy nm az adott kerdesre valaszol senki hanem inkabb arra , hogy hogy irok s hogy nem. Koszonom a valaszokat! Nem szeretnek tobb komenteket . Es az xdd az bena mar . En egy velemenyt kertem es nem azt hm, hogy hogy irok es hogy nem. Ha zavaro a kerdes nem kell valaszolni ra sem bukozni . Nm kotelezo valaszolni itt s megmutatni h na most beoltom egy tok idegent akit nm ismerek.
2019. máj. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!