Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom üzenetekre sem válaszol nekem már több mint egy hete? Szo nélkül eltünt

Figyelt kérdés

sziasztok. az elején kezdem. a barátommal már 7 honapja együtt vagyunk. egyszer áprilisban szakitott velem két hétre, mert elege lett a féltékenységemböl és a vitákbol (sajnos eléggé féltékeny tipus vagyok, de probálok változtatni magamon). aztán irt nekem, hogy hiányzom neki nagyon. és mondta hogy flörtölgetett más lányokkal de csak rám tudott gondolni, és azt mondta hogy neki nem kell más csak én. ezen a flörtölésesen eléggé ideges lettem, és ki se akartam vele békülni. de aztán beszélgettünk, és ugy döntöttünk megprobáljuk ismét. azota tényleg minden csodálatos volt, egyszer volt egy kisebb vitánk mert olyat mondott nekem hogy nem érzi jol magát ha azt kell mondja vagy irja hogy szeret engem, a sok multbéli csalodásai miatt (sok barátnöje csak kihasználta, és megcsalta) . de megértettem és mondtam neki hogy nem kell mondania, ha nem akarja. de aztán mégis mondta hogy szeret aminek tényleg nagyon örültem. de most.. már 11. napja hogy semmit nemtudok rola.. szo nélkül eltünt. nem veszekedtünk, söt. az utolso beszélgetésünket is visszaolvastam, és minden jo volt. irtam neki , egyszer. de arra sem válaszolt. sosem csinált még ilyet.. és nemtudom mit tehetnék. kérlek adnátok valami ötletet vagy bármit.. nem birom igy tovább nagyon hiányzik..


17/l


2019. máj. 8. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Leírtad. A válasz ott a kérdésben.
2019. máj. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinalni ezt engedd el
2019. máj. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először azért megbizonyosodnék róla, hogy minden rendben van vele. Másrészről, meg ezt tényleg el kell engedned, mert jó eséllyel azért nem ír vissza, mert nem szeretne veled lenni.
2019. máj. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak kijátszotta a jofiut
2019. máj. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat? Ha nem, akkor miért nem mész el hozzá?
2019. máj. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

" próbálok változtatni magamon ".

Ez a legsüketebb duma.

A féltékenység minden kapcsolatot tönkre tesz és ebben a csajok nagyon jók.

2019. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mégsem szeret.
2019. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 GuyFromNewCity ***** válasza:
Azért remélem hogy él még ha így eltűnt
2019. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen el, es jol van. van egy chatelos oldal (majdnem olyan mint az fb) es ott latom hogy fent van minden nap. ott szokott a barataival beszelni stb. tehat csak velem nem akar beszélni.. en pedig nem merek mar neki irni mert hulyenek nez. es zavarni sem akarom.. minden esetre koszonom a valaszokat ment a zold kez
2019. máj. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!