Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány aki 3 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány aki 3 évvel fiatalabb, annyi a gond hogy én 16 vagyok ő meg 13 (az egyik lány az osztályomból aki jóban van vele azt mondta hogy én is tetszem neki). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idősebbnek néz ki mint 13 és jó fej is csak nem vagyok biztos benne hogy jó e egy 13 évessel összejönni
2019. máj. 12. 08:47
1 2
 11/12 leire válasza:
67%
Szerintem egyentalán nem baj. Jó is az a kis korkülömbség, mert a fiúk később érnek.
2019. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kuronomakatako válasza:
100%
Hát nekem az első kapcsolatom szintén 13 évesen volt , a srác meg 16, megvártam a 14-et és elvesztettem a szüzességem nem volt gond a korkülönbség, ő lehet más és sokáig nem hiszem hogy akarná a szexet ha ez nem gond neked akkor hajrá :)
2020. aug. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!