Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezért nem akarnak velem járni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem akarnak velem járni?

Figyelt kérdés

Az egyik lány akivel majdnem sikerült összejönnöm, azt mondta, szeret engem, de fél, hogy találok nála jobbat, ezért nem akar csalódni, mert volt már neki elég ebből.


Másik lány meg tudja, hogy velem ő hosszan tartó kapcsolatot szeretne mindenképp. Attól fél, hogy netán otthagyom őt és ezt nem bírná feldolgozni. Teljesen össze van zavarodva.


Most kérdem én, miért ilyen nehéz megpróbálni egy kapcsolatot kialakítani? Ha én szeretek valakit, miért is dobnám el?! Ezek általánosan felmerülő kérdések a lányoknál?



2019. máj. 13. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Hat olvasd mar el mit irtal egyszerre tobb csajnal probalkozol. Ha annyra szeretned az egyiket akkor tovabb probalkoznal te gyoker.
2019. máj. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy ezek csak kifogások, mellébeszélések, csak igazából nem akarják megmondani, hogy nem jössz be nekik, nem vagy az esetük, és nem akarnak tehát megbántani, és akkor ezt kamuzzák.
2019. máj. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi az hogy gyökér? Max anyáddal beszélj így.

Az ilyen idiótáknak lassan tényleg ki kell majd külön emelni, hogy ez NEM EGY IDŐBEN TÖRTÉNT. Hónapokkal később.

Csak a magyarázatuk volt hasonló.

2019. máj. 14. 01:25
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező: Érdekes, hogy csak a válaszokból egy nem tetszó szót kiragadsz és arra reagálsz, többire nem.

Szerintem buta vagy és meg is indoklom miért.

Lehet hogy régen másnál próbálkoztál és neked nem kellett, ezért valamikor jött egy másik lány, akivel eltudnál képzelni egy kapcsolatot.

De a másik lány még rád van szállva és nem engeded el.

Én nem vagyok féltékeny típus, de ezt én sem nézném jó szemmel, olyan mintha a hátam mögött kavarnál egy másik lánnyal.

Azért is vagy még buta, mert egy jó kapcsolat kialakulásához sok idő kell és persze a bizalom és a kommunikáció nagyon fontos,ami kettőtök között nincsen meg.

Én sem bíznék így egy fiúban.

2019. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha előtte hónapokon keresztül próbálkozom, nyit felém és én is felé, majd elmondom neki mit érzek és így "leráz".

Utána beszéltem is vele, hogy nem olyanok a szándékaim, de a válasza ugyan az volt. Akkor miért tartsak ki?

Persze, hogy tovább lépek! Ilyenkor megfordul benned az, mivan ha csak kifogás?! Azért mindenhol van egy határ. Hónapokon keresztül próbálkozol, majd ezt kapod, nem igazán lesz már kedved tovább próbálkozni.

Természetesen lassan, de idővel tovább léptem. Ahol szintén kicsivel hosszasan, de sikerült egy kapcsolatot kialakítani, ahol szintén az lett a vége. Ha kölcsönösek az érzelmek, akkor nem hezitál rajta az ember, hogy mitévő is legyen. Lehet bennem van a hiba, hogy nem várok még heteket-hónapokat mire megtalálják magukban a választ. Ami teszem fel, lehet egy kifogás is.

Felszínesen írtam le a dolgot, de azért ennyire buta én sem vagyok, hogy ha az egyik nem jön be akkor rögtön keresek mást. Ez mind idővel alakult így. Hasonló okokra hivatkozva.

2019. máj. 14. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ocskos a szadbol vegyel vissza.

#1

Mostmar nem csodalkozok miert nincs baratnod biztos igy beszelnel veluk is.

Nem baj majd megtanulsz mindent....idovel.

2019. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 16. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!