Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Ti barátok maradnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti barátok maradnátok azzal a lánnyal, akinek szerelmet vallottatok?

Figyelt kérdés
Nálam pont ez a helyzet. Elmondtam egy lánynak, hogy tetszik, viszont nagyon nem kellett volna, mert alig ismertük egymást, sőt, még én is tudtam, hogy semmi esélyem nála. Szerintetek attól még maradjunk barátok? Vagy már nem nézne úgy rám, mint előtte, ezért barátkozni sem akarna?

2019. máj. 20. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy probat meger..de csak ha nem nyomulsz vagy ra es tenyleg te is tudod baratkent kezelni.
2019. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem volt mar olyan,hogy elmondtam neki hogy tetszik nekem,és ezért már nem tudna rám barátként tekinteni,de volt olyan is akivel még mindig jó barátok vagyunk.
2019. máj. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, de szerintem maradnék vele barátként
2019. máj. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire voltál felnőtt, amikor elmondtad neki.


Ha pl. egy A4-es oldalt teleírtál azzal, hogy mennyire ő az igazi neked és folyton írogattál neki, akkor az gáz és hagyjad békén, mert ez a kisfiús, rászoruló zaklatás kategória.

Ha viszont éretten képes voltál kimutatni az érzéseidet és a visszautasítást higgadtan tudtad kezelni és azóta is tiszteletben tartod a döntését és hagysz neki távolságot, akkor rendben van, mert érzi, hogy férfi vagy.

2019. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!