Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Srácok! Ti barátok maradnátok azzal a lánnyal, akinek szerelmet vallottatok?

Nálam pont ez a helyzet. Elmondtam egy lánynak, hogy tetszik, viszont nagyon nem kellett volna, mert alig ismertük egymást, sőt, még én is tudtam, hogy semmi esélyem nála. Szerintetek attól még maradjunk barátok? Vagy már nem nézne úgy rám, mint előtte, ezért barátkozni sem akarna?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, Crush, friend zone, barátság

máj. 20. 23:51  Privát üzenet  

A válaszok
Egy probat meger..de csak ha nem nyomulsz vagy ra es tenyleg te is tudod baratkent kezelni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 21. 00:08 Privát üzenet
Nekem volt mar olyan,hogy elmondtam neki hogy tetszik nekem,és ezért már nem tudna rám barátként tekinteni,de volt olyan is akivel még mindig jó barátok vagyunk.

# 2/4Időpont máj. 21. 01:32 Privát üzenet
Hát ez jó kérdés, de szerintem maradnék vele barátként

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 21. 02:58 Privát üzenet

Attól függ, hogy mennyire voltál felnőtt, amikor elmondtad neki.

Ha pl. egy A4-es oldalt teleírtál azzal, hogy mennyire ő az igazi neked és folyton írogattál neki, akkor az gáz és hagyjad békén, mert ez a kisfiús, rászoruló zaklatás kategória.

Ha viszont éretten képes voltál kimutatni az érzéseidet és a visszautasítást higgadtan tudtad kezelni és azóta is tiszteletben tartod a döntését és hagysz neki távolságot, akkor rendben van, mert érzi, hogy férfi vagy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 21. 14:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek vallottak már szerelmet? Ha igen, hogyan? És ti vallottatok már szerelmet?
FIUK, ti hogy vallottatok szerelmet?
Volt veletek olyan, hogy szerettetek valakit, de nem vallottátok be magatoknak és mire rájöttetek, hogy mit éreztek késő volt?
Ha csak ezek lennének a problémák akkor ti együtt maradnátok a párotokkal?
Voltatok már úgy hogy szerelmet vallottatok egy csajnak és utána úgy viselkedett veletek mintha leprásak lennétek?
Ti hogyan vallottatok/vallanátok szerelmet egy lanynak? Vagy lanyok nektek hogy vallottak szerelmet korabban?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!