Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire gyáva?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire gyáva?

Figyelt kérdés

Annyira bénának érzem magam, és ezért utálom is az egész énem 😰

Én mindent elkövettem, hogy bátorítsam magam, de semmi...


Van egy fiú! Még évfolyamtársak voltunk. Nagyon sok ideig nem figyeltem rá, csak úgy simán elhaladunk egymás mellett a folyosón.

De egy nap történt valami váratlan. Odajött hozzám 🤭 épp a buszra vártam, ő is ugyanazzal a busszal megy haza.

Odajött hozzám azzal az indokkal, hogy szeretne velem beszélgetni. Igazából kb elsőnek értünk oda, csak felnőttek várakoztak a buszra.


Kérdeztem tőlem, hogy hogy hívnak? stb ilyen egyszerű ismerkedő kérdések.

Abban biztos vagyok, hogy végig elpirultam, hisz éreztem és láttam is hogy furán mosolyog rám ...nagyon kínos volt😂

Majd olyan 5 perccel később kérdezni akart valamit, de jöttek a haverjai és kb egy szia majd még besz-el elintézte a közös beszélgetésünket.


Ez kb 3 hete történt. Amúgy ismerősöm Instagramon és szokta "lájkolni" a képeimet🤭


Ő abban a városban él ahol a nagynéném és én gyakran szoktam látogatni! Egy igazán kicsi város nem nagy.


Nos pontosan 2 napja voltam a nagynénémnél és pont az a fiút láttam,( egy bolt előtt állt) és köszönt nekem!(én csak mosolyogtam, nem köszöntem vissza)

Ahogy elhaladtam mellette tisztára elpirultam lassan haladtam el mellette, és ő hirtelen mint egy kiskutyának megsimizte a fejem... 😭


Azóta igazán furcsán érzem magam, a gondolataim, a szívem, étvágyam kb minden a feje tetejére állt. Ami eddig tök normális volt, hirtelen nem az lett..miért van ez?😱

Azóta rám írt, hogy mit csinálok stb de nem mertem vissza írni ☹️ Nem tudom, hogy miért.

Eddig ilyen érzéseim nem voltak, eleve én nem igazán vagyok egy gyáva lány, de itt kb minden megváltozott☹️


Mindig elpirulok, ha rá gondolok. Főleg ha meglátom, na akkor nagyon is, és volt olyan, hogy nem is nézem a szemébe, vagy inkább kerültem!


Hogyan oldjam meg ez a hatalmas problémát?

Kicsit félek, hogy valami gond van velem, ilyenkor amikor ennyire közvetlen velem egy fiú mindig ez történik velem 🤭☹️☹️



2019. jún. 7. 18:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat 😅 "kicsit" hosszú... nem ez volt a terv😶
2019. jún. 7. 18:22
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem neked nagyon tetszik az a fiú. Nyugodtan írj neki vissza, 100%-ra biztosítalak, hogy te is tetszel neki és hidd el neki is jó lesz ha visszajelzed ezt felé, akkor majd el fog hívni randizni is, ahol majd élőben is megismerhetitek egymást és valószínűleg feloldódik a feszültség. Hajrá, sok sikert :)
2019. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi 🙄 de félek mem tudom, hogy hogyan vagy mit írjak.

Ilyenkor mindig pánikolok és mozdulatlanul ülök...😣 ohh annyira bénának érzem ezt az egész szitut 😶

2019. jún. 7. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

tetszik neked, ezért félsz:)

szerintem ezt még aranyosnak is tartja, csak vigyázz, nehogy a nagy félelmedet ő magában úgy fordítsa le, hogy téged ő nem érdekel

beszélgess vele, nincs mitől félned!

2019. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem ☺️ Köszönöm ☺️

Megpróbálom nem elbénázni😶

2019. jún. 7. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez olyan aranyos volt, esküszöm tetszett. :D

Aranyos történet. <3

Ne félj semmit, a fiú egyértelműen adta a jeleket. Neked meg csak egy picit kéne, írj vissza érdeklődve.

Pl: "Szia, örülök hogy írtál! Hogy vagy? Ne haragudj hogy picit el voltam varázsolva a múltkor, rengeteg dolgom volt és kicsit szétestek a gondolataim. Szívesen beszélgetek veled ha ráérsz. "

A többi meg jön magától! :))))

2019. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Nekem is tetszett valaki és hát kb. én is ilyen problémákkal voltam tele. Én úgy oldottam meg hogy négyen (Az én barátom és az ő barátja meg ugye mi ketten) elmentünk egy moziba és Így utána valahogy jöttek egyfolytában a témák mert volt egy olyan kezdő löket amit az én történetemben úgy hÍvnak hogy mozi film. Bocsi ha valahol hülyén van fogalmazva.
2019. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oh annyira köszönöm ☺️

Akkor nem csak én vagyok ennyire visszahúzó, ha fiúkról van szó 😶

Mégegyszer köszönöm mindenkinek ❤️

2019. jún. 7. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írsz vissza, akkor azt fogja hinni hogy ignorálsz. Ne csináld máskor
2019. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez nagyon cuki.. Én szeretem ha elpirul egy lány 😂

Bárcsak én is buszoznék ... Na mindegy

Beszélgess sokat fiú barátaiddal.. Addigra kicsit jobb lesz az önbizalmad

Drukkolok nektek ❤️

Ui. Légy merészebb.. Gondold el , hogy ő oda ment hozzád .. Nem félt és megtette

16f

2019. jún. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!