Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire gyáva?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire gyáva?

Figyelt kérdés

Annyira bénának érzem magam, és ezért utálom is az egész énem 😰

Én mindent elkövettem, hogy bátorítsam magam, de semmi...


Van egy fiú! Még évfolyamtársak voltunk. Nagyon sok ideig nem figyeltem rá, csak úgy simán elhaladunk egymás mellett a folyosón.

De egy nap történt valami váratlan. Odajött hozzám 🤭 épp a buszra vártam, ő is ugyanazzal a busszal megy haza.

Odajött hozzám azzal az indokkal, hogy szeretne velem beszélgetni. Igazából kb elsőnek értünk oda, csak felnőttek várakoztak a buszra.


Kérdeztem tőlem, hogy hogy hívnak? stb ilyen egyszerű ismerkedő kérdések.

Abban biztos vagyok, hogy végig elpirultam, hisz éreztem és láttam is hogy furán mosolyog rám ...nagyon kínos volt😂

Majd olyan 5 perccel később kérdezni akart valamit, de jöttek a haverjai és kb egy szia majd még besz-el elintézte a közös beszélgetésünket.


Ez kb 3 hete történt. Amúgy ismerősöm Instagramon és szokta "lájkolni" a képeimet🤭


Ő abban a városban él ahol a nagynéném és én gyakran szoktam látogatni! Egy igazán kicsi város nem nagy.


Nos pontosan 2 napja voltam a nagynénémnél és pont az a fiút láttam,( egy bolt előtt állt) és köszönt nekem!(én csak mosolyogtam, nem köszöntem vissza)

Ahogy elhaladtam mellette tisztára elpirultam lassan haladtam el mellette, és ő hirtelen mint egy kiskutyának megsimizte a fejem... 😭


Azóta igazán furcsán érzem magam, a gondolataim, a szívem, étvágyam kb minden a feje tetejére állt. Ami eddig tök normális volt, hirtelen nem az lett..miért van ez?😱

Azóta rám írt, hogy mit csinálok stb de nem mertem vissza írni ☹️ Nem tudom, hogy miért.

Eddig ilyen érzéseim nem voltak, eleve én nem igazán vagyok egy gyáva lány, de itt kb minden megváltozott☹️


Mindig elpirulok, ha rá gondolok. Főleg ha meglátom, na akkor nagyon is, és volt olyan, hogy nem is nézem a szemébe, vagy inkább kerültem!


Hogyan oldjam meg ez a hatalmas problémát?

Kicsit félek, hogy valami gond van velem, ilyenkor amikor ennyire közvetlen velem egy fiú mindig ez történik velem 🤭☹️☹️



2019. jún. 7. 18:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi ☺️
2019. jún. 8. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!