Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon kellemetlenül érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlenül érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már tavaly nyár óta tetszik, mindig odajött beszélgetni hozzám stb. Ráírtam beszélgettünk aztán valahogy befejeztük. Én sem írtam, ő sem. Kívánt boldog névnapot. Majd egyik nap kaptam egy olyan üzit, ahol egy csaj csinált snapchaten egy kamu profilt és rólam küldözget képeket. Persze a fiú rögtön felismerte, hogy kamu az egész. A csaj elkövette azt a hibát, hogy a dolgozatomról küldött neki képet amin ot volt a nevem. Na itt már betelt nálam a pohár és írtam is a fiúnak, hogy nehogy komolyan vegye ezt a csajt, mert nem én vagyok. Ő visszaírt, hogy tudta hogy nem én vagyok stb. De mégis valahogy kellemetlenül érzem magam, mert nemtudom , hogy kapta meg a képeket rólam a csaj.

2019. jún. 14. 18:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit bonyolult, de részletesen is elmagyarázom, ha nem értitek. :/
2019. jún. 14. 18:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a kamu profil irányítója egy olyan ember , aki nagyon-nagyon közel áll hozzád..
2019. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen képeket küldözget? Olyanokat, amiket te pl a saját instádon osztasz meg, vagy privátabbakat amiket a barátaidnak küldesz el? Mert ha az utóbbi, akkor a barátaid között keresd az illetőt
2019. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!