Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem múlnak el az érzései...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem múlnak el az érzéseim iránta?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron 2 hónapot dolgoztam és megismertem ott egy külföldi fiút. Hát hogy is mondjam, eléggé egymásba szerettünk, de sajnos vissza kellett költöznie. megszakítottuk a kapcsolatot, amikor nekem elkezdődött az iskola, ő elment. Fél évig tartott kiheverni, utána jól voltam. Idén viszont ugyanott dolgozom, és minden közös, jó emlékünk eszembe jut, felidézem őket, amikor azokra s helyekre nézek, ahonnan valami kis emlék morzsa megmaradt. Nem tudom, miért, de hiányzik újra, nagyon vágyom arra, hogy itt legyen, pedig nincs... Ez mi lehet? Nem gondolom úgy, hogy szerelmes vagyok még mindig, de egyszerűen nem tudok ezzel az érzéssel mit kezdeni.

2019. jún. 18. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát.... Eléggé belezúgtál
2019. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!