Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel érdemes megkeresnem a...

Ezzel érdemes megkeresnem a sulipszihológust?

Figyelt kérdés
Már egy ideje így van, és mostanra eléggé bedurvult, hogy kontroll nélkül állandóan eszek. Ha unatkozom, ha ideges vagyok, ha hazaérkezek vagy csak úgy, minden ok nélkül is késztetést érzek arra hogy egyek, annak ellenére hogy egyáltalán nem vagyok éhes, és tudom, hogy amit teszek már egészségtelen. Nem vagyok túlsúlyos, de nagyon félek hogy az leszek, és elegem van abból, hogy bűntudatom legyen minden nap végén, amikor visszagondolok arra, mennyit és miket ettem. Megállni meg úgy érzem nem bírom... amikor meg sikerül is, kicsivel később a többszörösét eszem vissza. Mit tegyek? Szerintetek ezzel felkereshetem a gimi pszihológusát vagy ezzel magamnak kellene megbirkóznom?

2019. márc. 10. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a suli okozza a stresszt, amiért eszel, akkor érdemes.
2019. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen megéri beszélned erről vele, rossz nem sülhet ki belőle.
2019. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!