Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szoktatok álmodozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok álmodozni szingliként, hogy milyen jó lenne odabújni egy fiúhoz és megölelgetni?

Figyelt kérdés

Fiúként sokszor érzem ezt és nem tudom, hogy jó e ez, vagy egészséges-e, de esténként muszáj vagyok a párnámat ölelgetnem és elképzelem, hogy egy lány van a karjaimban.

17/F


Másoknak is vannak hasonló szokásai, képzelődései?



2019. jún. 22. 22:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze,szerintem kb az összes lány,akinek nincsen barátja így van ezzel

Főleg este,amikor van időm sokat gondolkozni,akkor jönnek rám ezek az érzések,és nem hagynak nyugton

Álmodozni jó,főleg,hogy ez nem egy elérhetetlen vágy,csak győzni kell kivárni,ami néha borzasztó nehéz

Szóval igen,neharagudj,hogy kicsit hosszúra sikeredett,de ez teljesen nornális dolog,fiúknál főleg,mert nem sokan vannak ezzel így

16/L

2019. jún. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem álmodozni szoktam, hanem konkrétan erről álmodok. Sokszor álmomban olyan lányokkal jövök össze, akikkel valóságban meg se fordul a fejemben, hogy össze kéne. Persze ezek nem csúnya lányok. Én ezt annak tudom be, hogy a tudatalattimban vágyok egy kapcsolatra, de ezt nem igazán vallom be magamnak. Amúgy egy kamaszként teljesen normális folyamat, dolgoznak a hormonok.

18/F (bocsesz hogy fiuként kommenteltem.)

2019. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én amennyire megtagadom azt az emberek előtt, hogy nekem bizony nem kell kapcsolat, mert csak megbonyolítaná az életemet, ugyan annyira van hiány érzetem minden egyes áldott este, amikor egyedül alszok el.

Szerintem abszolút normális vagy te is. :D

2019. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos:)

Igen én is szoktam, most nyáron a takarómat ölelem és még a lábammal is atkulcsolom mint egy fiút:D

19L

2019. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én is mindig csinálom, néha már nem is kényelmes máshogy aludni csak úgy ha ölelgetek valamit 😅

Mit is mondjak, tényleg hiányzik egy kapcsolat 🤷

17/L

2019. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%
25 f ismerkedne ,egy normálisabb ,kicsit bolondos csajjal,ha van jelentkező állok elébe
2019. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is szoktam rá gondolni.

Én viszont este nem párnát ölelgetek hanem a plüssmacimat.(akármilyen gáz)

2019. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
Ez nagyon édes tőled :D én is szoktam ezt csinálni és mindig jó érzéssel tölt el de aztán ráeszmélek hogy nem jó mindig csak a takarót ölelgetni:/
2019. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta vagyok egy ilyen fiúra, és még nm találtam meg :(
2019. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen...Persze minden este a párnámmal alszok el :)
2019. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!