Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szoktatok álmodozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok álmodozni szingliként, hogy milyen jó lenne odabújni egy fiúhoz és megölelgetni?

Figyelt kérdés

Fiúként sokszor érzem ezt és nem tudom, hogy jó e ez, vagy egészséges-e, de esténként muszáj vagyok a párnámat ölelgetnem és elképzelem, hogy egy lány van a karjaimban.

17/F


Másoknak is vannak hasonló szokásai, képzelődései?



2019. jún. 22. 22:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Már sokan válaszoltak, de azért leírom, hogy én is így vagyok vele. Főleg este, elalvás előtt sokat szoktam ábrándozni.

16/L

2019. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez.:)
2019. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Egy fiú válasza:
Detto.Bocs hogy én is fiúként kommentálom de amikor hiányzik a barátnőm...ott a párna
2022. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Húha, de régi kérdés. Én reggelente szoktam ilyet csinálni
2023. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!