Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Másnak kiadva magamat lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak kiadva magamat lettem szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapja megismertem interneten egy fiút (külföldi) és teljesen más személynek adtam ki magam. A koromat, a nevemet és a kinézetemet cseréltem fel, viszont a személyiségemen semmit sem cseréltem és az életemen se.. Elkezdtünk beszélgetni, minden nap, folyamatosan beszélünk és telefonon is beszéltünk már.. Nagyon szerelmes lettem belé és ő is belém, de én már ezt nem bírom így tovább, túl későn jöttem rá hogy nagyon nagy hülyeség, amit csináltam.. Tudom hogy valami probléma van velem és hogy ez nem normális és már kb. 3 hónapja hogy valamit akarok ezzel kezdeni. Nagyon szeretem és nem tudom, hogy mihez kezdjek.. Segítsetek, kérlek!
2019. júl. 5. 23:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hova valosi ?
2019. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Olaszország.. Olasz..
2019. júl. 5. 23:18
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Akkor teljesen mindegy, kb soha nem fogtok találkozni. Ő is lehet másnak adta ki magát vagy akar egyszerre több ilyen lannyal is beszelget... szerintem ne beszélj vele többet és ennyi.
2019. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem adta ki magát másnak, videó chaten láttam, barátaival láttam, láttam a házán a családi nevét, az egyetemi papirját, küldött magáról képeket meg minden.. És egy lánnyal se beszélget, mellesleg reggeltől estig csak velem beszél..
2019. júl. 5. 23:35
 5/31 anonim ***** válasza:
76%

Ha már megcsináltad ezt, vállald a felelőséget, s mondd meg. Vagy ne, de egyszer úgyis kiderül, már feltéve ha komolyabb kapcsolatot akarsz.

Vagy folytassátok a felületes kapcsolatot, az is tud pillanatnyi izgalmakat nyújtani, ez esetben viszont nyugodtan hazudhatsz másról is.

2019. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Elszeretném neki mondani, de annyira félek, hogy mi fog történni.. Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni.. hogyan tudnám neki elmondani?
2019. júl. 6. 01:23
 7/31 anonim ***** válasza:
44%

Hát szegénynek összetöröd majd a szívét, mivel átverted. Magamból kiindulva, lehet soha többé nem enged közel magához.(Tapasztalat; volt párom megcsalt és barátkozni se voltam képes vele, pedig szerette volna..)

Tehát ja..De - ahogy mondták is - vállalni kell a felelősséget, mert egyszer így is-úgyis kiderül majd.

Jönnek a kamuregesek, vigyázz!!

2019. júl. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Annyira nem szeretném összetörni a szívét, úgy félek ettől.. Hogyan mondjam el neki, mit csináljak?
2019. júl. 6. 03:38
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Hát először is mennyire változtattad meg a dolgokat? Mármint ha pl.12 vagy, és 23-nak mondtad magad, az más, mintha csak 1-2 évet hazudtál volna.
2019. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
18-nak mondtam magam, 15 vagyok
2019. júl. 6. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!