Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Másnak kiadva magamat lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak kiadva magamat lettem szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapja megismertem interneten egy fiút (külföldi) és teljesen más személynek adtam ki magam. A koromat, a nevemet és a kinézetemet cseréltem fel, viszont a személyiségemen semmit sem cseréltem és az életemen se.. Elkezdtünk beszélgetni, minden nap, folyamatosan beszélünk és telefonon is beszéltünk már.. Nagyon szerelmes lettem belé és ő is belém, de én már ezt nem bírom így tovább, túl későn jöttem rá hogy nagyon nagy hülyeség, amit csináltam.. Tudom hogy valami probléma van velem és hogy ez nem normális és már kb. 3 hónapja hogy valamit akarok ezzel kezdeni. Nagyon szeretem és nem tudom, hogy mihez kezdjek.. Segítsetek, kérlek!
2019. júl. 5. 23:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
És ő hány éves? Mond el neki mindenképp ha komolyan akarsz tőle valamit...
2019. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Tervezitek, hogy valamikor a közeljövőben találkoztok? Mert szerintem személyesen a legokébb ezt közölni vele. Úgy legalább látja, hogy komolyan gondolod, eljöttél erre a találkozóra stb
2019. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Igen, szeretnék vele lenni, viszont az a probléma hogy nem tudom hogy elmondani neki, hogy átvertem.. 18 éves

Nem tudnánk találkozni, főleg nem így..

2019. júl. 7. 18:10
 14/31 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál lehet kinézel 18nak!!!!
2019. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, nem tudja, hogy hogyan nézek ki. Másnak a képeit használtam fel amit rettentően bánok
2019. júl. 7. 20:13
 16/31 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy ez törvénybe ütköző hogy más képeit használtad fel?
2019. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Tudom én, azért is bánom
2019. júl. 7. 20:18
 18/31 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, ha megbocsajt akkor sínen vagy bár egy olyan kapcsolat ami hazugságra épül sosem jó de mindegy, ha meg nem bocsájt meg akkor nem is kàr érte
2019. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ezt szinte biztos buktad igy, mond el az igazat es kerj bocsanatot. De mivel tav kapcsolat ezert nem veszitettetek sokat.
2019. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Mondd el minél hamarabb
2019. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!