Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Másnak kiadva magamat lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak kiadva magamat lettem szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapja megismertem interneten egy fiút (külföldi) és teljesen más személynek adtam ki magam. A koromat, a nevemet és a kinézetemet cseréltem fel, viszont a személyiségemen semmit sem cseréltem és az életemen se.. Elkezdtünk beszélgetni, minden nap, folyamatosan beszélünk és telefonon is beszéltünk már.. Nagyon szerelmes lettem belé és ő is belém, de én már ezt nem bírom így tovább, túl későn jöttem rá hogy nagyon nagy hülyeség, amit csináltam.. Tudom hogy valami probléma van velem és hogy ez nem normális és már kb. 3 hónapja hogy valamit akarok ezzel kezdeni. Nagyon szeretem és nem tudom, hogy mihez kezdjek.. Segítsetek, kérlek!
2019. júl. 5. 23:05
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Én vagyok az, aki feltette a kérdést. Hihetetlen, lehet, valamelyikőtök el sem fogja hinni, de minden rendben. Együtt vagyunk, megbocsájtott nekem, megváltoztam úgy, ahogy csak tudtam. Vannak vitáink (hiszen, melyik párkapcsolatban nincsenek veszekedések?) és akkor néha felhozza azt, hogy mit tettem vele, de jogos a cselekedete, ezért nem is én vagyok az, aki neki esik a másiknak. Minden okés közöttünk, szeretjük egymást, jól megvagyunk. Köszönöm szépen annak, aki érdeklődőtt és válaszolt a kérdésemre! :)
2019. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!