Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy fiúba aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy fiúba aki pofon vágott mikor elmondtam neki. Mit csináljak? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Szóval 13 éve ismerjük egymàst és tökéletes legjobb barátok voltunk. Én azt gondoltam hogy ő is többet érez szóval mikor egy romantikus filmet néztünk és azon elmélkedtünk milyen magányosak vagyunk hozzábújtam. De azt hitte barátként csínáltam. A film végén elsírtam magam meg akart vígasztalni és akkor azt mondtam: szeretlek ő is ezt mondta majd mondtam hogy nem úgy hanem beleestem és pofon vágott. El rohantam tőlük és hazáig futottam ( szerencsére csak 2 km) annyira kivoltam hogy a bátyám válán sírtam ki magam. Mit tegyek? Az a legszörnyűbb hogy még mindig szeretem.

16L



2019. júl. 7. 01:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem az erdekelne hogy miert vagott pofon? Nekem ez olyan erthetetlen.
2019. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Először is fogalmam sincs miért vágott pofon, talán azért mert dühös hogy beleszerettem. Másodszor igen elmondtam a bátyàmnak de megkértem hogy ne bàntsa
2019. júl. 7. 17:37
 13/16 anonim válasza:
100%
Na engem aztán akárhogy kérlelhetne a hugim...
2019. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem tanulnod meg hogy becsüld magad ennyire hogy nem koslatsz olyan után aki pofán vágott 😱(amit biztos hogy ha velem tett volna nem köszöni meg) akkor soha nem fogod.
2019. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Megtanultam (szerintem) akkor nem volt erőm visszavágni és “nem is voltam magamnàl” vagy nem tudom, de sejtelmes sincs miért védtem meg a bátyámtól
2019. júl. 7. 20:43
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy pofon vágott? Valami mást is mondhattál neki.Egyáltalán miért néz filmet egy csak barát lánnyal? Azzal inkább elmennek kocogni v. hasonló, nem egy romantikus filmet megnézni. Vagy csak simán beszélgetnek a suliban szünetben.
2019. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!