Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek, de lehet hogy egy másik srác is van a képben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát ezzel a lánnyal jóideje beszélek, találkoztunk is többször, már dobott is egy borzalmas randi után, de 1 hónapra rá kértem egy 2. esélyt és hezitálás nélkül adott.

Minden elfogadhatóan ment egészen tegnapig, mikoris hazaért egy táborból, ahol megismerkedett egy sráccal, akivel lehetséges hogy szintúgy beszélget.

A lány kedvel engem, és elmondása szerint még bárhova alakulhat a kapcsolatunk, mindenre nyitott.

Hétvégén fogunk randizni amúgy.

Tegnap óta máson se jár az eszem, minthogy ezzel a sráccal van valami.

Már beszéltünk erről, először nem mondott semmi konkrétat, aztán azt mondta hogy nincs senki rajtam kívül.

Nem tudom mit higgyek.

Nagyon kétségbe vagyok esve hogy elvesztem, de nem akarok 0-24-ben ezzel terhelni.

Mit tegyek?



2019. júl. 9. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fight! Fight! Fight!
2019. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öld meg.
2019. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ, tartalmuktól függetlenül.

A lány dobott, úgyhogy a kérdés tárgytalan

2019. júl. 10. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh. Sajnálom.
2019. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!