Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy viselkednétek?

Ti hogy viselkednétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meguntam a legjobb barátnőm viselkedését, egyszerűen úgy érzem megmérgezi az életem. Tipikus szurkálódó élősködő, aki másik kárának örül. Hétvégén elgondolkoztam a dolgon és arra jutottam, hogy ez így nem mehet tovább, meg kell szakítanom vele a kapcsolatot, csak a legminimálisabb szinten szabad azt tartani ( tehát ilyen köszönés meg időjárás stb.). Ti hogy viselkednétek ebben a helyzetben? Akár az egyik, akár a másik oldalról nézve.

Ma "kezdtem" a dolgot ( tarthat ezért bárki gyerekesnek, de próbáltam régebben elmondani neki, hogy nem tetszik amit csinál, de nem lett neki semmilyen hatása), reggel amikor jött suliba én másokkal beszélgettem, ő mellém ült, de nem foglalkoztam vele és így ment ez egész nap.

Azt mondják, a negatív emberekkel nem szabad foglalkozni, de ez azért nem olyan könnyen megy. 3 évig voltunk nagyon jóban, persze az elején még nem tudhattam, hogy milyen. Sajnos ennyi időbe telt ki ismernem.

Köszönöm a válaszokat!


2017. jún. 12. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
*kiismernem
2017. jún. 12. 18:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt 2 éve, bár nálam durvább ment a dolog, ugyanis az egész osztály ellenem fordult. Iskola váltás lett a vége, remélem neked máshogy lesz. Bármit csinálsz, ne mutass nagyon gyengeséget, mert rád szállnak. Sok sikert!
2017. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy eddig fajult a dolog! :(

Nálam "szerencsére" csak annyi az egész, hogy egy kígyó a csaj.

Sajnos elkövettem már azt a hibát, hogy gyengének mutattam magam és valószínűleg az is voltam, szóval ezzel már nem lehet mit tenni. Most viszont szerintem kezdi érezni, hogy fordul a kocka.

Igazából negatív irányba változott miatta a személyiégem, ami addig fajult, hogy az ő negatív gondolata az én negatív gondolataim is lettek egyben, tehát együtt fikáztunk mindenkit, meg ilyenek. Nagyon nem vettem észre, hogy én is micsoda egy kis ... voltam/ lettem miatta.

Most megpróbálom visszaterelni a dolgokat a régi kerékvágásba és elkezdtem mindenkivel sokkal kedves ebben viselkedni. Remélem ez segít, egyre biztosan jó. Sokkal jobban érzem magam tőle! :)

2017. jún. 12. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!