Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lesz valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seriously kérdése:

Szerintetek lesz valaha esélyem? (16L)

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy srác, aki nagyon tetszik, sőt, talán még több is. De erre még csak most jöttem rá, de amióta rájöttem csak rá gondolok. 2 probléma van ezzel: van barátnője és - elvileg - utál engem. Mégpedig azért, mert kavartam egy időben a legjobb barátjával és ő úgy állította be, mintha én kihasználtam volna őt és játszottam volna az érzéseivel. Ez már régen történt, azóta a sráccal egyébként nem vagyunk haragba meg semmi, és azt mondta, ő sem érti, hogy az illető miért utál engem. Lehet bármikor is esélyem nála? Mert én tudom és érzem, hogy tökéletesen összeillünk. Amikor ránézek, olyan, mintha a másik felemet látnám. A lelki társamat, de ő még a lehetőségét sem adja meg annak, hogy rájöjjön hogy amúgy semmi oka nincs arra hogy utáljon. Legalább is így, hogy nem is ismer. Mert nem akar még csak rám se nézni. Igaz, hogy van barátnője, miért is akarna más lányokkal beszélni, de bunkóságnak tartom és elég rosszul esik, hogy köszönök neki és még arra se méltat hogy biccentsen egyet:( Lehet alapjáraton utál, annak ellenére hogy nem ismer. Pedig én ezt tényleg komolyan gondolom, soha nem volt még barátom és szeretni se szerettem még senkit úgy ahogy őt. Pls segítsetek. Előre is köszönöm!!

2019. máj. 1. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője, után téged, nem köszön vissza. Vedd a lapot, és ne kabátja be nekik
2019. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kavarj* (bocsika, autocorrect)
2019. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod és érzed, hogy tökéletesen összeilletek, de a srác nem ismer téged. Ezt nem értem... Figyi, zárd le ezt a dolgot és keress valaki mást.
2019. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nem szeretnék bekavarni nekik, nem is fogok nem szeretném csinálni a fesztivált mert tudom hogy boldogok. Csak hogy a jövőben bármi esélyt nem látsz a dolognak?

Másodiknak: A nem ismert inkább úgy mondanám, hogy félreismert.

2019. máj. 1. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most évekig arra fogsz várni hogy szakítsanak? Ha látod hogy boldogok, akkor miért azon gondolkozol, hogy a jövőben lesz-e még esélyed? Nem ez az egy fiú van a világon, én biztos hogy lezárnám ezt magamban.
2019. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!