Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta ha hazaér ír....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ha hazaér ír. Szerintetek is hajléktalan?

Figyelt kérdés
Viccet félretéve, van egy srác, akivel folyamatosan bamuljuk egymást de nem lépünk semmit. Illetve egyszer beszéltunk a buszon, de az nem jelentett semmit. Évzárón tudtam meg a nevét, aztán mikor pár barátommal beszélgettünk odajott és ott ült velem szemben, bamultuk egymást meg ilyenek, persze beszélgettünk de annyira el voltam varázsolva hogy azt sem tudtam mi történt. :D bekovettem instan, ő visszakovetett, lájkolta a képeim és bejelolt. Tegnap Rairtam, rögtön válaszolt, de el kellett mennie mert fontos dolga volt. Azt mondta majd később beszelunk de azóta sem keresett. Szerintetek keressem? Bejövok neki?

2019. júl. 18. 08:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
sajnálom.. de valahol sejthető volt.. akinek valaki tényleg fontos az azonnal ir ahogy tud..
2019. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Végül kiderult hogy csak rossz napja és sok dolga van, beszélgetünk és azt hiszem kedvel:D
2019. júl. 19. 15:40
 13/17 anonim ***** válasza:

most nem azért de.., az előbb mėg belėdkötött.., mostmeg megint kedvel.

Én a helyedben nem élnėm bele magam.. Nehogy csak hülyét csinaljon belőled

2019. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én vagyok a drukkolós válaszadó.

Hogyan kötött beléd? Nyugodtan írhatod priviben is, ha nem akarod kiteregetni:))

Am 17/L

Bocsi csak kíváncsi vagyok 😂

2019. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazából csak poénból írt valamit amit én tulreagaltam, nem kötött belém. És egyre többet beszélünk.
2019. júl. 21. 11:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Már jártok?:D
2019. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, már többször találkoztunk és már egy hete a páromnak mondhatom. Mindenki! Soha ne adjátok fel!
2019. aug. 16. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!