Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelentsen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelentsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy 18 éves lány vagyok, egy hónapja vagyok egy 25 éves fiúval párkapcsolatba.

Nagyon sokban hasonlítunk de tényleg :)

Egy nézésemből leveszi mit érzek, hogy érzek stb. És szégyen... Nem szégyen.... De. Hát...nekem ő az első komoly kapcsolatom.

A többi eddig csak átvert, és a mai nap lejött hozzám sétáltunk és nem úgy fogta meg a kezem, vagyis hát sokszor úgy sétáltunk, hogy nem fogta meg a kezem ( hozzá teszem..hogy meghúzta két nappal ezelőtt a derekát, rosszul aludt, és nyűgös napja volt!) szóval ez a mai viselkedése nem tudom mit jelentsen vagy tényleg vannak bizonyos időszakok egy kapcsolatba hogy sokszor férre érhetőek a gesztusok és csak nyugalom kell semmi para.

Köszönöm szépen, hogy ha megtiszteltek válaszotokkal.



2019. júl. 20. 23:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle? Sokkal egyszerűbb lenne hidd el.
2019. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebből még nem lehet szerintem messzemenő következtetéseket levonni. Vagy legalábbis szerintem kár lehetne, úgyhogy inkább ne csináld, hogy ebből máris levonsz valamit. Találkozott veled, és nem lekoptatott, vagy még akár ő is vetette föl, hogy talizzatok, szóval fontos vagy neki , az a lényeg. Valamennyire biztos, ami jó kiindulási alap. Meg most tényleg pl rossz napja is volt, úgyhogy szerintme egyelőre nem kell aggódnod, alakulgathat szépen a dolog.
2019. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!