Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozzak a szerelmemért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozzak a szerelmemért?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom, akibe szerelmes vagyok. Ő azt mondta, hogy kedvel engem, de nem tetszik neki a külsőm, mert neki olyan lány tetszene akinek szőke hosszú a haja, vékonyabb mint én és stílusilag modernebb. Arra gondoltam, hogy ezeket én mind meg tudnám valósítani, de azt mondta ne tegyem, mert boldogtalan leszek, hiába imponálnék neki. Nekem viszont mindennél fontosabb az ő szerelme.
2019. júl. 22. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem.
2019. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne
2019. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson
2019. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha arról lenne szó,hogy pl. pletykás és rosszindulatú vagy, azt mondanám változz, de így nem. Ha neki ennyire muszáj szőke, vékony és stílusos lány, keressen magának. De téged tuti nem kedvel.
2019. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne.

Azt nagyon gáz, ha valaki a másiknak a hajszínét megváltoztatná. Nem ugyanolyan ember valaki szőke hajjal, mint barnával?

Értem, hogy más stílus, más alkat tetszik neki. De nem kell megváltoznod. Ha szeretne, akkor úgy szeretne, ahogy vagy.

De hogy még konkrétan a hajszínt is kiköti.

Egyébként ezeket csak kifogásként mondta. Semmit se akar tőled. Hogyha szőke, hosszú hajú, vékonyabb lennél, akkor

sem akarna tőled semmit.

2019. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ponotsan, valószínűleg, ha mindent megtennél, akkor se kellenél neki.
2019. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sajnos igen a mai fiatalokban semmi érzelem nincs :( Itt egyértelmű hogy csak arra megy a játék hogy megváltoztason. De miért??? kőnyőrgőm nem értem a ami fiatalokat ilyen téren én 24 éves vagyok és utálom a mai generaciot sajnos én Nagyon romantikus tipus vagyok és Imádom a retro stilust.Soha nem volt eszemben hogy valakit megváltoztassak azért hogy nekem jó legyen.Hol vanak a belső érzelmek??? sajnos sok fiatal bele megy az ilyenekben mert meg akarnak felelni másoknak!!! figyelj aki kedvel az ugy kedvel ahogy vagy!! én 24 évesen nem foglalkozok olyan emberekkel akik hasónló mint az a pasi akit irtál!! Igaz nincsenek is barátaim de bennem hatalmas érzelem van :) sokan le nézik de egyszer bűszke lesz valaki :) ugyhogy ne változz meg senkiért sem!!! add őnmagad még ha sokan le néznek akkor is inkább legyél normális ember mint hogy lekőpjenek. Nem szabad másnak megfelelni csak azért mert szereted :(
2019. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne változtass magadon másokért. Egyrészt így már nem az leszel, aki valójában vagy, másrészt a szeretet feltétel nélküli kell legyen. Ha feltételekhez van kötve, akkor abból jó nem fog kisülni.
2019. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne. Ha meg is változól nem biztos hogy úgy szerelmes lesz beléd vagy tetszeni fogsz neki mert akkor már ilyen külsővel is szeretne.
2019. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!