Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megijedek ha valaki közeledik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedek ha valaki közeledik felém, ezen hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Ha bárki elkezd felém közeledni vagy csak próbál beszélgetni, megijedek és le akarom rázni és ezzel meg megbántom. 17 éves molett lány

2019. júl. 25. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Egy kis önbizalom sokat segít.
2019. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
85%

Ha beleírtad a kérdésedbe hogy "molett lány" akkor szerintem már világos, hogy hol keresd a problémát.

És nem, nem a fogyásra gondolok megoldásként.

Az, hogy molett vagy, attól nem leszel egy csöppet sem kevesebb, mint más lányok.

Mint ahogy előttem is írták, önbizalom!

Először szeresdd meg magad, és utána képes leszel engedni, hogy más is szeressen.

Biztos vagyok benne hogy gyönyörű vagy, csak fel kell ismerned ezt Neked is:)

2019. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Az előttem szóló jól mondja! :)


Azzal, hogy molett vagy, nem vesztesz az értékedből!

Én is az vagyok... Eleinte én is féltem, bár én csak a randitól. Sok fiúval beszélgettem már, de randiig mégis csak kettővel jutottam el. Pedig többen is elhívtak.

Egyszer próbálj kilépni a komfortzónádból. Meglásd, más lesz a világ! :)


A második randimból (második srác) később több lett és már majdnem egy éve együtt vagyunk.


Hagyd hogy bókoljanak neked! Vedd magadban észre a szépet! És máris több önbizalmad lesz!


Sok sikert! Ha szeretnéd, beszélhetünk privátban is!

19L

2019. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Fogyj le! Ezt azért írom mert te beleírtad a kérdésedbe hogy molett lány, tehát ez neked fontos tényező.
2019. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!