Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/fiatal férfiak! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/fiatal férfiak! Ti bevállalnátok párkapcsolatot egy problémás lánnyal?

Figyelt kérdés

Erősen pszichológiai eset, mindig mindent túl gondol, a legapróbb/legjelentéktelenebb szituációk előtt, alatt is görcsöl, mindennapjainak része a szorongás, szociális fóbiával küzd, egyedül különösen fél tömegben, emberek között. Önállótlan, nem mer kilépni a komfortzónájából, kipróbálni új dolgokat, tart az ismeretlentől, gyakran küzd alvászavarral.


Ha lehet, indoklást is kérnék, főleg nemleges válasz esetén.



2019. aug. 11. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Nekem szerintem bejönne, ugye ezért kapom a napi megjegyzéseket itt GYK-n is "Lúzer" "Öld már meg magad" "Az ilyet kerülni kell".

Igazából az indok az hogy nem szeretem a beképzelt kis "tökéletes" lányokat, inkább valami visszahúzódóbb lánnyal lennék akinek problémái vannak mint nekem, és ezért megérte, nem lenéz, és lelkileg tudnám támogatni igy tutira én is érnék neki valamit :)

2019. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, mert ez a leírás egy az egyben igaz rám, pontosan ilyen problémákkal küzdök én is. Nagyon sokat szoktam görcsölni azon, hogy majd esetleg emiatt nem fogok kelleni senkinek, szóval annyit mondhatok, hogy egyáltalán nem vagy egyedül, bár szerintem ezzel eddig is tisztában voltál. A pszichológusok nekem sem jöttek be, valamiért egyik sem tudta igazán megérteni a problémáimat, de ez nem vette el a kedvemet a gyógyulástól. Remélem, hogy neked is sikerül talpon maradnod, mert mindenki megérdemli, hogy mentálisan is egészséges legyen. Egyébként lány vagyok, viszont muszáj volt erre reagálnom.
2019. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én igen, mert a leírtak teljesen rám is igazak
2019. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mivel ugyanilyen vagyok, csak ezzel meg az a baj, hogy egyikünk sem tudna segíteni a másiknak, hogy jobb legyen neki.
2019. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!