Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az a lány aki itt ismerkedne...

Az a lány aki itt ismerkedne ill. párkapcsolatot keres, ő egy 27 éves fiatal férfival ismerkedne?

Figyelt kérdés

Ha igen, keress meg itt;

facebook.com/fenix.michael.marcus


Ne ilyedj meg nem ez az igazi profilom, okkal tettem először ezt!


Viszont ha látom rajtad, hogy valóban igen is tudod mit szeretnél...a többi úgy is jön magától.


Írok 5 vonást! Nem mindegyik kell feltétlen!


Önbizalom, elhatározottság, kirívóság, megbízhatóság, hűség, tisztában vagy szándékoddal, nem vagy tutyi-mutyi és hajlandó vagy felvállalni magadat, saját magadnak keresel párt és nem a barátnődnek vagy barátnőidnek ;)


[Tudom én most nem vállaltam fel, de értsétek meg sajnos sokakat jelölgetnek ismeretlenek.]


Tudom, hogy nem ez a legjobb felületi forma, de ennek is adok esélyt!


Köszönöm megértéseteket!

Sziasztok!

Joci


2014. dec. 9. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Megenéztelek facén. Te valami mesefigura vagy? :D
2014. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A "mesefigura" azért kell, hogy a csicska emberek ne találjanak meg, mert nem vagyok rájuk kíváncsi.


Gondolom már mással is előfordult az, hogy rájött nem illenek hozzá azok az emberek akikekkel azt hitte eleinte még...


Szóval ezeket szeretném elkerülni...facebookról sok a tapasztalat de nagyon!

2014. dec. 9. 11:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sok!!!
2014. dec. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!