Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem azért hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem azért hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon sok kérdés van ahol szintén 16 évesek kérdezik hogy miért nincs barátjuk, viszont velük ellentétben én tudom hogy nálam az a baj hogy visszahúzódó vagyok és nem merek kezdeményezni. Neten más, viszont amikor ott próbálkozok akkor mindig 20+-osokba futok bele, pedig nem vagyunk egy korosztály :/ Lehetne valahogy "gyakorolni" a kezdeményezést , flörtölést vagy várnom kell addig amíg jön egy olyan srác, aki mer kezdenényezni? Próbáltam már szemezni olyanokkal akik nem jöttek be, velük ment is, viszont amikor egy kicsit is helyes srác jött szembe akkor megint lehajtott fejjel vagy mereven előre bámulva mentem el mellette és annyira utálom magam ezért...
2019. aug. 13. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

A leírásod alapján én is ugyanúgy állok ahogy te. Én interneten tudtam ismerkedni a saját korosztályommal de egyikből sem lett semmi. Élőben meg nagyon félős vagyok, Titokban nagyon reménykedek, hogy egy magabiztos srác észrevesz és elkezd ismerkedni velem :)

A remény hal meg utoljára. Na meg amúgy is még fiatalok vagyunk 16/L

2019. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Egy megoldás van erre vagy csak vársz a csodára:

Odamész valakihez és lehet, hogy

1. egyből működik=instant win

2. hülyét csinálsz magadból de megtapasztalod hogyha nemet mondanak akkor sincs katasztrófa= kevésbé fogsz miatta izgulni legközelebb

2019. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Legyél bátrabb kicsit!

Tudod,azért nekünk kell valami kis löket ahhoz,hogy csak úgy oda menjünk egy lányhoz ismerkedni(legalábbis én így vagyok).Ez a kezdő löket lehet akár egy kedves mosoly is.:)

Amúgy aranyosnak tűnsz,biztos lesz valaki,aki lesz olyan bátor,hogy kezdeményez nálad.

2019. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 baby_berry ***** válasza:

Talán lehet az is probléma hogy nincs önbizalmad, azaz másokkal azért tudsz szemezni mert úgy vagy vele hogy "nem érdekel mit gondol rólam" (Viszont örülsz neki) és aki tetszik annál vagy zavarba jössz vagy nem akarod hogy "összenézzetek" Mert úgy gondolod csúnya vagy. Ugyanakkor figyelmet akarsz


L

2019. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ajánlom a különböző extra foglalkozásokat. Leveszi a válladról a nyomást egy picit, ha másra koncentrálsz; új emberekkel találkozhatsz, ami megnöveli az esélyét annak, hogy barátot szerzel, sőt, hasonló érdeklődésű barátot, ami hatalmas pozitívum tud lenni.


Ezen kívül mindenféle rosszindulat nélkül hozzáfűzném, hogy a fiúk kiszagolják az elkeseredettséget és az alacsony önbizalmat. Ami általában nagy eséllyel "ragadozókat", manipulatív személyeket szokott vonzani. Próbálj először picit magadra fókuszálni, és egy idő után özönleni fognak a fiúk, garantálom :)


17/F

2019. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, vagy neten próbálkozz, ahol meg tudod nézni a profilját hogy egyáltalán hogy viselkedik stb, és ha jó fej akkor irj rá vagy nem tudom.. Nem mint ha én nem lennék visszahúzódó srác, csak én pont visszahúzódó lányt nem találok..
2019. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok, de én merek kezdeményezni, többször odamentem már fiúhoz élőben is, mégsincs barátom, nem biztos, hogy ez a baj...:/
2019. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet telefon nelkuli programok kellenek csapatban,vagy onbizalomerosito trening taborban,vagy sportcsapatban edzeni..a sport megerosit es neked is jot tesz.
2019. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!