Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol ismerkedjek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedjek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tehát, már kb 1 éve úgy gondolom hogy biszex vagyok, kiskoromtól fogva ilyen jelek vannak. Egyelőre nem tervezem elmondani a családomnak, barátaimnak mert nem elfogadóak, homofóbok. Nem volt még lánnyal kapcsolatom (nem is "kavartam" még lánnyal). De hogyan tudnék úgy ismerkedni hogy ne jöjjenek rá az ismerőseim. Ha lenne valami tanácsotok nagyon megköszönném!

2019. aug. 21. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok és lány
2019. aug. 21. 20:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bi vagy akkor fiúkkal ismerkedj, és problem solved, aztán lányokkal meg alkalmizhatsz hogyha annyira megvan a vágy..
2019. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És lányokkal hogyan tudnék ismerkedni?
2019. aug. 21. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az, és ha tényleg fiukkal ismerkednél? nem itélne el senki és ahogy mondták a probléma megoldva.. Bár őszintén szolva nem itélem el a dolgot de ha az én barátnőm lenne biszex az azért nem menne mert akkor lányokra is féltékeny lennék, megvan a hajlam gondolom egy ilyen lányba hogy kipróbálja lánnyal is, megcsalna vége lenne.. pedig tökre benne lennék amúgy
2019. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aabbgfggfgf ***** válasza:

Ez eddigi válaszok csak a kérdésre nem válaszoltak.

Amúgy Facebookon van magyar biszex csoport ismerkedésre, egy próbát megér :)

2019. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!