Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
alany342 nevű felhasználó kérdése:

Hogyan és hol ismerkedjek? Többi lent!

Tehát, már kb 1 éve úgy gondolom hogy biszex vagyok, kiskoromtól fogva ilyen jelek vannak. Egyelőre nem tervezem elmondani a családomnak, barátaimnak mert nem elfogadóak, homofóbok. Nem volt még lánnyal kapcsolatom (nem is "kavartam" még lánnyal). De hogyan tudnék úgy ismerkedni hogy ne jöjjenek rá az ismerőseim. Ha lenne valami tanácsotok nagyon megköszönném!

Keress kérdéseket hasonló témákban: biszexualitás, ismerkedés, társkeresés, kapcsolat, lány

aug. 21. 20:37  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

15 vagyok és lány

# 1/5Időpont aug. 21. 20:39 Privát üzenet
Ha bi vagy akkor fiúkkal ismerkedj, és problem solved, aztán lányokkal meg alkalmizhatsz hogyha annyira megvan a vágy..

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 21. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És lányokkal hogyan tudnék ismerkedni?

# 3/5Időpont aug. 21. 21:20 Privát üzenet
Ez az, és ha tényleg fiukkal ismerkednél? nem itélne el senki és ahogy mondták a probléma megoldva.. Bár őszintén szolva nem itélem el a dolgot de ha az én barátnőm lenne biszex az azért nem menne mert akkor lányokra is féltékeny lennék, megvan a hajlam gondolom egy ilyen lányba hogy kipróbálja lánnyal is, megcsalna vége lenne.. pedig tökre benne lennék amúgy

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 22. 01:47 Privát üzenet
Aabbgfggfgf nevű felhasználó válasza:

Ez eddigi válaszok csak a kérdésre nem válaszoltak.

Amúgy Facebookon van magyar biszex csoport ismerkedésre, egy próbát megér :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 22. 22:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan ismerkedjek más emberekkel és hol?
Visszahúzódó. Introvertált srácként hogyan ismerkedjek egy hozzám hasonló lánnyal?
Hogyan ismerkedjek, ha szombatonként nem járok el bulizni, hanem otthon vagyok?
Hol ismerkedjek 15-20 éves fiúkkal?
Hogyan ismerkedjek egy sráccal akár interneten vagy személyesen?
Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!