Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 eves lany vagyok, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves lany vagyok, de nem talalom a "masik felem", mit tegyek? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 eves, szoke haju, molett, kekes szemu lany vagyok,(nem volt meg baratom) es nem talalok senkit volt aki tetszett de en neki nem tetszettem, aztan jott a kovetkezo egy 22 eves srac aki a munkatarsam, de tudtam, hogy abbol nem lenne semmi szoval offoltam a dolgot,ano talkon szoktam beszelgetni fiukkal de nem igazan erzem ugy, hogy az illetokkel talalkozzak, mit tegyek??

2019. aug. 29. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Próbálkozz tovább.Ennél többet nem lehet mondani a helyzetedre.Egyszer úgy is összejössz valakivel ha teszel ennek érdekében
2019. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
Ha tetszik valamelyik srác nyugodtan szólítsd le vagy mosolyogj rá flörtölj vele és akkor venni fogja a lapot
2019. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
16 éves vagy, nem kell most megtalálnod a "másik feled". Ha van esetleg valaki aki tetszik, akkor esetleg szólítsd le, de szerintem 16 évesen nem kell annyira rágörcsölnöd erre.
2019. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, én 18 évesen vagyok igy (fiu vagyok), én találkoznék is, de mindenki csak szórakozik, mindenki a macsóra vár, senki se fogad el.. Azért 22 vel ne kezdj, olyat keress aki korodbeli és nem csak egy menetre kellenél neki.. Én már kezdem feladni az egészet, a mai világba már nem találni igazi szeretetet, bezzeg a macsó srácok 5 ujjukra kapnak valakit, én meg csak egyet akartam :)
2019. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem 15 évesen volt az első, azt hittem ő a másik felem, konkrét lelki társam (hisz mindig visszataláltunk egymásra) de azóta bő 3 év telt el és rájöttem, hogy hülyeség volt őt annak titulálnom, miközben itt az új kiszemeltem, aki megnyugtat és nem is szorongok mellette.

Tehát ráérsz még :D

2019. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!