Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem talalom meg a kozos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalom meg a kozos nevezot?

Figyelt kérdés

Legalabb 6db 3-4 honapos kapcsolatom volt egymas utan,kulsoleg ugy gondolom egyikkel se volt sok problema,de egyszeruen nem tudok jol elbeszelgetni veluk temakrol mert tiszta hulyesegrol beszelnek folyamatosan vagy olyan dolgokrol amiket en teljesen leszarok, mar bocsanat. (Mindegyik kituno tanulo volt)Olyam gyerekesnek talalom oket a valo eletben.Lehet azert mert mar 10 evesen 18 evesekkel logtam es hamar felnottem...? Vagy velem van a gond


19/F



2018. jún. 18. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
azzal van a gond, hogy nem jó típusnál próbálkozol. értelmesen elbeszélgetni értelmes emberekkel lehet
2018. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miről beszélnek?:D
2018. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attol meg hogy geniuszok nem biztis hogy ertelmesek a valo eletben. Keress veled egy szinten levot es megvan oldva a problema. Vagy lehet hogy ok is igy voltak vele, leszartak ami tegederdekelt es azt gondoltak rolad hogy az o temajukban csak hulyesegeket tudsz osszehordani. Na itt a kozos nevezo
2018. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezzünk csak nekem még addig sem tartott... adnám, ha igy 1 hónapja együtt vagyunk találkozok a lánnyal leülünk egy padra beszélgetni és miközbe így beszél felállok és így "jóvan ezt meguntam helló" és elsétálsz aztán ennyi volt :D
2018. jún. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!