Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés

Már majdnem 17 éves leszek, de még mindig nem volt párkapcsolatom.

Már szinte minden korombelinek van vagy volt párkapcsolata. És rossz nézni az utcán a párokat miközben én egyedül vagyok.

Sajnos elég félénk vagyok. Interneten nem szeretek ismerkedni. Bulizni sem járok.



2019. szept. 2. 16:14
1 2
 11/16 October15 ***** válasza:
Wait ott beszélgetnek is? :D Annak a szemétnek van chat felülete? :D Nem az a lényege, hogy dugnám <> nem dugnám? Csak hát ez Magyarország úgyhogy nem sikerült dekódolni az app lényegét és valahogy társkereső lett belőle? :D
2019. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én most nem konkrétan a tinderre gondoltam, hanem a normális társkeresőre, illetve az egész internetre.:D

Látom nem a szíved csücske Magyarország><

2019. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Egyetemistaként mondom neked, hogyha visszamehetnék az időben a középiskolai éveimre direkt nem akarnék barátot magamnak. Nézd meg a korodbelieket! Minden idejüket lefoglalja az aktuális barátjukkal való vitázás, dillemázás esetleg más problémák, mivel nem érettek emocionálisan egy kapcsolathoz és ami korosztályuk fő feladata lenne arra nem képesek maximális intenzitással figyelni. Ezt te nem látod, csak az összekulcsolt kezeket.

Szerencsés vagy, hogy neked nincsen.

Azt javaslom, hogy fejleszd magad, tegyél meg többet magadért és másokért, legyenek céljaid és elveid amiből ne engedj! Ha ezekre koncentrálsz időd nem lesz azon agyalni, hogy "jajj párkapcsolat" és a végén hálás leszel magadnak, mert a saját magadba fektetett energia megtérül százszorosan.

Nem fogsz lemaradni semmiről, engedj embereket az életedbe légy nyitott!

A csoporttársaim szinte minden tagjának van párja mégsem irigylem őket, mert tudom és látom így 22 éves fejjel, hogy nem mindenkinek való a párkapcsolat és elpazarolják az idejüket.

Legyél büszke te is magadra, ahogy én is, mivel ebben a világban az önállósodás a legnagyobb erény!

Ha egyszer bekopogtat a szerelem az ajtódon ne zárkózz el tőle, éld meg minden pillanatát, de ne hajszold bele magad olyanba, amit nem szeretnél csak azért, mert a többi ember azt csinálja. :)

2019. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem 19 évesen lett az első párkapcsolatom és én is lány vagyok. Majd eljön az ideje. Csak arra vigyázz, hogy akik itt írnak neked, azoknak ne dőlj be, elkeseredett csőd mindegyik (tapasztalat)


És én sem kérek privátot hogy bizonytalanságok, ti igenis a meg nem értett Casanova utánzatok vagytok

2019. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat. Aranyosak vagytok. :)
2019. szept. 5. 16:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Én visszahúzódó vagyok neten fogok ismerkedni max, mert a kis hercegnő lányokkal élőbe nem nagyon akarnék tudnék beszélgetni. Az nagy plusz ha nem bulizol meg ilyesmi. Ennyi idősen mindenki elcseszte már, legyél az aki te nem cseszed el, ennyi idősen nem lehet olyat találni nagyon, aki komolyan is gondolná.. Nekem 18 évesen (még mindig 18 vagyok) volt az első kapcsolatom, nem is akartam többet, de hát én is félénk vagyok meg ehhez hasonló dolgok (kisajátítás féltékenység stb) igy az első nem fogadott el, mert "túl sokat akartam vele lenni" meg ilyenek.. Szóval 18 évesen is csak a csalódás.. Kiméld meg ettől magad, olyan kell aki nem valami kis 14-16- éves hülyegyerek aki dugni akar, hanem aki tud SZERETNI. Bár azt hiszem ezt én se fogom soha megkapni, tekintve hogy velem csak szórakoznak :(
2019. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!