Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezek nagy elváráso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek nagy elvárások egy lánnyal szemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ne dohányozzon, ne a bulizás legyen számára a fő kikapcsolódás, legyen megértő, empatikus, ne legyen buta, ne legyen 2 kiló vakolat az arcán (a szolid smink nem zavar), ne legyen olyan vékony, mint egy fogpiszkáló (de ne is legyen akkora, mint egy szekrény).


A véleményeteket szeretném kérni az elvárásaimról (fiúkét, lányokét egyaránt).

Azért írtam ezt ide, mert másfél éve lett vége az első kapcsolatomnak, és azóta nem találtam olyan lányt, aki tetszene. (Nem fogott meg benne semmi). Szóval nem találtam különleges lányt. Valahogy mind egyformának tűnik.

A lényeg az, hogy kíváncsi vagyok arra, az én elvárásaim magasak e.

Előre is köszi a normális válaszokat!



2019. szept. 11. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ezek alap dolgok, távolról sem nagy elvárások.
2019. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ezek teljesen reális elvárások, elég szomorú hogy azt már “mondani kell”, hogy valaki legyen megértő mert ennek alapnak kellene lennie..

16/L

2019. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2019. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:
82%

Okay ezzel leírtad az emberi lények egy jelentős részét. Jöhetnek az elvárások.


Mármint nyilván értem mire gondolsz az alatt, hogy nem találsz olyat aki megfog de kétlem, hogy azért mert az összes csaj láncdohányos, non-stop bulizik és egy félszárnyú döglött molylepke érzelmi intelligenciájával vetekszik.

+ Nem hiszme, hogy pont ezek a tulajdonságok azok amik annyira fontosak lennének. Még csak az empátia sem. Simán lehet, hogy rossz a beleérző képessége de reális a helyzetfelismerése, jó tanácsokat ad, eltereli a figyelmedet stb. Az előbbi kettőt én pl többre értékelem mint az empátiát.


Ha ennél specifikusabb dolgokat mondasz az sem elvárás. Szimplán "előfeltétele" annak, hogy felkeltse a figyelmed, és nem annak, hogy járj vele. :D Tudom is én nálam vörös posztó a szemüveg, vöröshaj, érdekes szemszín [amihez mondjuk közeli ismerettség kell mert qrvára vaksi vagyok és általában az emberek nem tolerálják ha 5 centiről bámulod a szemüket], ha játszik valamilyen hangszeren, énekel meg még pár random hülyeség ami tetszett korábbi bnőkben / random csajokban és így megamradt. De ettől még nem rúgdosok arrébb egy barna hajú csajt akinek botfüle van. :D [Kivéve ha Mr. Bustát vagy vmi hasonlót hallgat mert az WAR CRIME kategória. Sry 8 év zongora.. van egy határ.]

2019. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
71%
Szerintem ezek nem nagy elvárások. Bár mostanság ez is annak számít. Kevésbé suttyó nőt kell kifogni
2019. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Én pont ilyen vagyok és kb az összes osztálytársam. Ez tényleg nem nagy elvárás, nyugi
2019. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megnyugtattak a válaszok.

Egyébként azért tettem fel a kérdést, mert ahol én lakom, arrafelé úgy tűnik, hogy ezek nagy elvárásnak számítanak.

2019. szept. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!