Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, (fiúk is írhatnak) ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, (fiúk is írhatnak) ti miért csináltok (csinálnátok) ilyet?

Figyelt kérdés
Ha megismertek egy srácot, találkoztok többször, elmondtok magatokról mindent jót és minden rosszat, bizalmas dolgokat, már együtt vagytok, ezek után mi lehet az ok amiért nem beszéltek többet a fiúval? Én kb 2 hete vagyok "együtt" egy lánnyal, találkoztunk párszor, nem érezte rosszul magát, elvileg sose érezte magát ilyen jól, most mégis lassan egy hete nem tudok róla semmit, Tudom magamról hogy szar ember vagyok, nem vagyok nyitott inkább visszahúzódó srácnak mondom magam, nincsenek barátaim nem járok közösségbe,(Mondjuk ő se nagyon) féltékeny típus vagyok stb, ez az önbizalomhiányos típus nem a lányok kedvence, de nem is akarok az lenni, csak egy valakinek akarnék megfelelni az életbe, de mégis ezt kapom én is hogy szórakoznak velem.. Eddig is bennem volt hogy sose lesz mellettem senki aki szeretne, de ezek után végképp elszállt az önbizalom, az a kicsi is ami volt. Főleg így tehetetlenül hogy azt sem tudom mi történt. Veletek volt már hasonló? Az ilyen dolgok annyira el tudják rontani az ember kedvét.. Akit jónak hisz az ember legyen akár ismerős vagy barát, mindenki elrontja és kiderül milyen igazából... A lányok a fiúkat szidják, amúgy jogosan amiért csak dugni akar a Legtöbb, de ti lányok sem vagytok közel se tökéletesek, buliba rázzátok magatokat, és csodálkoztok hogy nincs mellettetek szerető fiú, aki igazán szeretne leszarjátok, de ha a macsó srác meg eldob, sírtok.. Én már nem tudom mit gondoljak, egyedül nem bírom az "életet" de bízni nehéz, ismerkedni pedig nem igazán tudok, budapesti vagyok, de közösségbe nagyon ritkán járok, a legtöbb ember pedig nem az én "stílusom", nem vagyok az a bandázós, éjjel részegen kirakatot dobáló típus :) Jó lenne ha pár korombeli tudna valami értelmeset mondani erről, és aki komoly kapcsolatot szeretne de nem talál, ti mit gondoltok a "főf@.sz" alfahímként viselkedő, provokáló idiótákról akik két perc alatt felszednek valakit?:D Komolyan, vicc az egész, ami az interneten is megy, a bohóc képzőből nem tudom az olyanokat minek engedik ki... Kíváncsi vagyok van-e olyan akivel hasonlít a gondolkodásunk

2019. szept. 19. 13:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2hét is valami, és azok alapján amit mondott ő is komolyan gondolta, másképp bele se mentem volna, ő nem olyan tipikus tiniribi mint a legtöbb... Az meg hogy egésszéges vagyok-e pont nem érdekel, ez vagyok én. Mindenki más nem lehet mindenki ugyan olyan öntelt és önbizalommal teli macsógyerek mint a legtöbb, és én nem is leszek olyan. Aki ugyan ezt akarja leírni megint, az inkább ne is írjon, mert ez nem segítség.
2019. szept. 19. 15:49
 12/14 A kérdező kommentje:
Akik hülyeséget beszélnek, elmondom megint. Nem mindenki olyan hogy félvállról vesz egy kapcsolatot, nekem egy kapcsolat mindennél fontosabb, esélyes hogy engem is csak így ráztak le, de ahogy ismertem nem nézek ki belőle ilyet. És nekem nem olyan könnyű a magány, főleg igy hogy nem tudom mi van vele, lelkileg (és fizikailag is) ebbe bele fogok dögleni. nem tudom miért olyan nehéz felfogni azt hogy én nem tudom félvállról venni és ennyivel elengedni az egészet. Tudom hogy nem érdeklek egy lányt se, de ha most volt aki elfogadott, és most nem ír pár napja, miért kéne leszarnom az egészet ahogy van? Ha elengedem a dolgot akkor sem lenne más aki engem elfogadna és szeretne, és ezzel nem sírni akarok, ez az igazság, nem viccből írtam amit írtam. De úgy tűnik nekem itt nincs jövőm
2019. szept. 19. 18:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a helyzetben vagyok csak én 16/L. Két és fél hete vagyok együtt a sráccal. Igazából másfél hete csak én keresem ő interneten. Miatta ritkán tudunk talizni de azok nagyon jól telnek és érdemlem is őt. Magától viszont most nem keres, mindig mondja hogy sokat kell tanulnia stb.. ha írok neki egy jó reggelt-et néha nem is válaszol rá. De elvileg meg szeret meg minden. Én is kissé önbizalom hiányos vagyok és ez az első kapcsolatom. De nem érzem jól magamat benne csak akkor ha talizunk kb hetente kétszer, de most lehet még egy hétig nem is talizunk mert beteg. Ha kérdezem valamiről akkor is tömören felel. A legrosszabb, hogy ő nem is érdeklődik irántam. Pedig tudja hogy most épp stresszes vagyok a sok tanulni való miatt, még egy hétvégi verseny miatta is. Nem tudom miért lehet ez, de nem vagy egyedül. Együtt tudok érezni, sajnos :/
2019. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Többet érdemelsz, ha első kapcsoaltod, nem érdemes ilyennel elcseszni az elsőt. Szerintem keress jobbat, ha nem érdekled akkor ez van, egyértelmű jelek sajnos.. Nekem sem lenne jó, és akár mennyire egyedül vagyok és sírhatnékom van egész nap, inkább egyedül mint ilyen kamu kapcsolatba. Lépj ki, találjon magának olyat aki "kiérdemli" hogy megkérdezze hogy van! Csak az én állítólagos barátnőm el sem olvassa, nincs is facebookja csak messenger.. De nem baj ha ennyit érdemlek nekem ennyi is volt, tedd ezt te is. nyugodtan irj ha van valami, meghallgatlak szivesen.
2019. szept. 19. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!