Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig én vagyok a "csúnya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én vagyok a "csúnya barátnő". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép barátnőm, aki szinte az összes fiúnak bejön. Rendesen rosszul érzem magam mellette. Olyan kisebbségnek
2019. szept. 19. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Szépülj meg vagy hagyd azt a barátnőd vagy nem ezzel kell foglalkozni.
2019. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Barátnőt dobod, legalábbis nem lógsz vele, összebarátkozol egy magadnál kevésbé széppel és vele mászkálsz.
2019. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Leányzó, te buta vagy. Minek van ilyen barátnőd? ne akarjon már minden lány olyan tipikus tinip*a lenni! Az vagy aki vagy és kész, a külső nem minden! 18 éves srác vagyok, és ha járnék közösségbe meg menne a "csajozgatás" nekem biztosan nem kéne olyanb tipikus lány aki mindenkinek tetszik. Nekem pont a különc lányok jönnek be, akik nem a középpontba vannak, csak úgy megvannak, nem "pasizgatnak" meg bulizgatnak stb, valami kis normál aranyos lány.. Nem olyan magamutogató kiöltözött "lányok", tanuld meg hogy nem a külső a lényeg, a barátnőd meg esélyes hogy egy nagy ribi ha úgy öltözik hogy minden fiú rá recskázik...
2019. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És? Örülj neki,hogy van kapcsolatod.
2019. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2019. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Én se vagyok szebb a barátnőimnél, mégsem zavar. Miért kellene?
2019. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
Jesszus hàt ez nagyon klisé.ásd el magad és akkor inkább ne legyenek baràtaid vagy csak ő ne idióta pcsa menj glow upolni.
2019. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lazy Lover ***** válasza:
Ne haverkodj vele ennyi
2019. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok, utolsó, szerintem a "barátnő" kifejezést a lánnyal értette, nem úgy hogy ő egy fiu barátnője. Nem tudom igazából, az ilyen lányok akik nem olyan világszépe kategória a helyett hogy sírnak mert a főribi mellett nem ők a leg szebbek, inkább gondolkozzatok el azon hogy nem a szépség minden, és az ilyen szépségek max a külső miatt kapnak "szerelmet" csak az a kapcsolat épp nem a szeretetre fog menni :D Aki szereti a másikat elfogadja úgy is ha nem akkora a melle mint a feje.. Akinek a külső számít az eleve nem szerelmet hanem dugást keres. Ha van ilyen lány aki elfogadó és hűséges, nyugodtan küldjétek csak hozzám bp-re :D De csak egyet, de az tényleg szeressen és fogadjon el, köszheló.. Amúgy nem vagyok egy macsó meg ilyenek csak úgy jött, magányos vagyok na.. Nem picsogni kell a külső miatt, ennek születtél, ez lettél, nem a smink meg a hülye hiányos öltözék (lásd haspóló) fog téged széppé tenni, az max ribivé varázsol. Az arcod, az az ami számít, a szép szem a helyes mosoly stb, ez az ami számít, utána pedig a belső, "mit érsz, ha valami topmodell vagy akire ezren recskáznak a hülye instán, de közbe szeretni nem tudsz?" Nincs igazam? Ne bánkódj és kész. Ha nem tetszik és nem a barátnőd hanem csak azért vagy vele mert ő "szép", akkor az nem barátság, ne illeszkedj be a birkák közé. Te is gyönyörű vagy.
2019. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Sok ember a baratnod elhordja kh.urvanak. en nem lattam volna, hogy az orrod ala kenni az egeszet es hogy a shegget kirakna mindenhova. Lehet, hogy a kisugarzasa miatt kedvelik, kedves kommentelok
2019. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!