Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon ronda vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda vagyok, és tudom hogy sose lehet barátnőm, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fejem ronda pedig heti háromszor hajat mosok rendesen borotválkozom fehérek a fogai, egyszerűen ronda fejem az alakja, meg az arcom.

A testem meg hiába eddzem már másfél éve keményen SEMMI eredmény gizda vagyok pedig rendesen eddzem személyi edzővel heti 6szor és rrendesen alszom-étkezem. És még így is csak 180cm/60kg.

Egyszerűen minden el van cseszve genetikailag az én testemmel.

Már teljesen kész vagyok emiatt mindent felesleges az életemben egy elcseszett kis sz'r vagyok mit tegyek. Szteroidok?



2017. szept. 8. 21:21
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
bocs az elírásokért, ideges vagyok :(
2017. szept. 8. 21:22
 2/46 anonim ***** válasza:
Ez jó :D Pár év múlva egyátalán nem ez lesz a helyzet, nem kell beszarnod.
2017. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Jah persze, miért ne lenne? :(
2017. szept. 8. 21:26
 4/46 anonim ***** válasza:
Nyugi lehet valaki, hogy téged idézzelek ezt az "elcseszett kis szart" fogja szeretni aki vagy. Szeresd meg magad mert a csajoknak a magabiztossag jon be de az nagyon. Van egy baratnom akinel ha egy srac magabiztos lehet akarmilyen ronda akkor is bejon neki... (bar en nem igy gondolkodom de vannak ilyenek is) elobb utobb meg fogod talalni aki teged lat a legizmosabbnak, leghelyesebbnek
2017. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
jah persze ilyen 60 kilós kis senkiként
2017. szept. 8. 21:27
 6/46 anonim válasza:
Egyszer biztosan megtalálod az igazit. Tegyél érte, vagy próbálsz ismerkedni?Igaz hogy ma már sajnos a legtöbb lány külsőre megy,viszont nem mindegyik. Legyél nyitott,laza és határozott. Hány éves vagy?Mert ahogy idősebb leszel, úgy változik a külsőd is és általában mindig rosszabbnak látjuk magunkat mint más emberek.Annyira nem lehet vészes a helyzet!:) 18/L
2017. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

18

2 évig folyamatosan próbálkoztam: SEMMI

2017. szept. 8. 21:31
 8/46 A kérdező kommentje:
Az Anabol szteroid jó? Káros?
2017. szept. 8. 21:37
 9/46 anonim válasza:
Pedig fontos hogy szeresd magad!:) Azt írtad hogy a fejed formáját nem szereted.Esetleg próbáld meg máshogy megcsinálni a hajad.Igaz a fiúknak nem sok lehetőségük van sajna.
2017. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Sokfélét próbáltam de nem a haj teszi, a fejem ronda
2017. szept. 8. 21:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!