Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarok kapcsolatot?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Miért nem akarok kapcsolatot? 20/F

Figyelt kérdés

Volt pár lány, akik nagyon bejöttek, de egyiknél sem lett semmi. Elbaltáztam egytől egyig mindent. Nem tudok tanulni egyszerűen a hibáimból.


Szüleim és barátaim szinte hétről-hétre azzal zaklatnak, hogy mikor lesz már barátnőm, meg már minden haveromnak és osztálytársamnak van párja, csak én lógok ki a sorból. Ez annyira nem is izgat, ha nem tennék szóvá.


Félre értés ne essék! A lányokhoz vonzódom, de nem tudom magam elképzelni bármilyen kapcsolatban, ahhoz nem vagyok olyan, aki egy kapcsolatot fenn tudna tartani.


Miért "követelmény" párkapcsolatot létrehozni?

Annyira rám terhelik ezt az egész témát, hogy már hányni tudnék az egésztől, és már a lányokat is kerülöm. Helyes ez így?

Lehet csak én nem akarom megtalálni a páromat?


2019. szept. 19. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne figyelj másokra. Miért érdekli őket,hogy mi van a te magánéletedben? Ha nem állsz készen vagy egyszerűen nem akarsz kapcsolatot akkor ennyi. Valószínűleg a körülötted lévők azt tekintik átlagnak,hogy a korodbelieknek volt/van kapcsolata, de nem hiszem,hogy rosszat akarnak. Nyugodtan elmondhatod nekik,hogy hiába mondogatják,majd te eldöntöd mit akarsz 20 évesen már. 19/L
2019. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kamugyrosz ***** válasza:

Ha nem akarsz akkor ne is erőltesd mert mindig szar lesz a vége

Ha meglátod azt a csajt akivel te belekezdenél akkor lépsz oszt cso

2019. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azt se tudom melyik lánnyal kezdjek neki. Mert nincs egyse. Ha lenne is, akkor se tudnám meg, hogy ő az igazi.
2019. szept. 20. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd lesz valaki, akivel úgy fogod érezni, hogy eljött az ideje belekezdeni egy kapcsolatba. Ez nem olyan érzés lesz, mint amikor egy sötét szobában hirtelen felkapcsolják a villanyt, hogy ,,na én vele össze akarok házasodni" hanem észrevesznek, szép lassan, fokozatosan, hogy jól érzed magad vele, egyre több időt töltötök együtt, és érzed, hogy elkezdesz vonzódni hozzá. Na akkor fogsz úgy dönteni, hogy vele el tudnál képzelni egy kapcsolatot, nem várod hogy halálotok napjáig együtt maradtok, de legalább belekezdetek.

Persze mindez nem holnap és nem is a jövő hónapban fog megtörténni. Lehet 1 év vagy 5, de téged ne érdekeljen.

Ha az ismerőseid zaklatnak, akkor vágj vissza azzal, hogy mennyi mindent megtehetsz így, ,,kötöttségek" nélkül, például akkor mész bulizni amikor akarsz, annyit iszol amennyit akarsz, és nem kell drága ajándékokra költened stb.

2019. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Volt már ilyen érzésem, de pont az ilyen alkalmakat rontom és kapkodom el. Emiatt is baltáztam el vagy 2-3 lánynál az esélyemet, akiknek eleinte úgyszintén bejöttem, de ahogy kezdtek megismerni, én úgy követtem el sorban a baklövéseimet. És most itt vagyok.


Emésztem magam a viszonzatlan szerelem miatt.

2019. szept. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!