Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha így kezdek egy beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így kezdek egy beszélgetést akkor lehet esélyem arra, hogy legyen valami a dologból?

Figyelt kérdés

Főként lányok véleményére lennék kíváncsi, de fiúk is nyugodtan írják meg a véleményük.


Még sohasem próbáltam így kezdeni beszélgetést mert általában maradtam a standard "Hello! Mi újság?"-nál, azonban kicsit kezd már nekem is unalmas lenni,ezért gondolkoztam, hogy mivel lehetne feldobni a dolgot.


A lényeg: Aki ismeri az It's kind of a funny story című filmet az valószínűleg tudni fogja miről van szó. Abban van egy olyan jelenet, hogy a főszereplő lány illetve fiú beszélgetnek az első alkalommal és egy játékkal kezdenek. A lényeg, hogy az egyik kérdez másik válaszol, aztán felváltva ez megy. A lényeg, hogy mindig kérdéssel kell zárni. Szerintem ez egy tök jó módszer arra, hogy megismerkedjünk valakivel, azonban mint említettem még ezelőtt nem próbáltam.


Szeretném kipróbálni, hogy mennyire hatásos, azonban szeretném elkerülni azt az eshetőséget is, hogy:

- Hello

- Hello

- Van kedved egy játékhoz?

- Nem.


Arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek? Ha valaki így kezdené a beszélgetést (főként chat-en), hogy "Hello! Van kedved játszani egy játékot?" akkor inkább az lenne a reakciótok, hogy "Miért ne?" vagy az, hogy "Hagyjál már a hülyeségeiddel"?


Köszönöm, hogy elolvastad a kérdésem!



2019. okt. 16. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak szimplan probald ki... amugy az lenne a valasz hogy miert ne? Mar csak kivancsisag miatt is... de csinald inkabb ne gondolkozz annyit hajra
2019. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, de az én véleményem is az, hogy egy próbát megér! Bár az első dolog ami az én beteg agyamba felvillant, hogy egy maszkos alak egy sikátorból rekettes hangon utánad szól, hogy van kedved játszani? Vagy az elba...ott horrorfilmekben a forgó fejű kisbaba kérdezi bizarr baba hangon, hogy játszol velem? :D De ez már az én agymenésem meg a sok horror film. Viszont az dícséretre méltó, hogy ki akarsz törni a sablonos szövegkörnyezetből. Én sajnos csak face to face próbáltam kicsit másképpen ismerkedni mint pl: nem megkérdeztem, hogy hogy van hanem megdícsértem a hölgy illatát, ruháját, sminkjét vagy akármit! Legutóbb egy nő kabátját dícsértem meg ami a facebook profilján volt! (4 éve boldog párkapcsolatban élek vele.) Szóval hajrá! :D
2019. okt. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!