Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Az utobbi egy évben főként baromira odafigyelek mindenre. Szépen kiszedem a szemöldököm, rendezem a hajam, megnézem mit veszek fel. A sminkem tusvonalbol, és szempilla spirálból áll, semmi mást nem használok.

Nem tartom magam olyan rondának. A személyiségemmel sincs baj. Kicsit visszahúzodóbb vagyok, de nem vagyok élettelen kiveszem a részem ettől függetlenül mindenben.

De.. Hiába teszek meg minden, egy srác figyelmét se keltem fel. Nem volt még barátom, szerelmes se voltam még. Pedig nincs semmi elvárásom. Szóval ha valaki azzal jönne, nem azért nincs senkim, mert válogatós vagyok, mert nincs miből..

Szóval lányok, legfőkép. Mit tegyek? :(

19L


2019. nov. 2. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem akarsz kezdeményezni, akkor a legjobb dolog amit tenni tudsz, hogy adsz magadra és nyitott vagy, akkor a várakozás. Én is hasonló cipőben jártam, mint te, aztán elmentünk a családdal az öcsém meccsére, de öcsémék meccse előtt a felette lévő korosztály játszott (a velem/veled egyidősek, mert én is 19 vagyok) és csak a végére értünk oda, de megtetszett egy fiú a csapatból, így onnantól kezdve mindig eljártam a meccseikre, ő nem tudta, hogy miatta járok ki, de a 3.meccs után a fiú, aki immáron a barátom jött oda hozzám, azzal a kérdéssel, hogy új vagyok e itt, mert még nem látott, válaszoltam rá, majd innentől kezdve indult az ismerkedés. Szóval nem kell sietni sehová :)
2019. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!