Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúkat ez miért zavarja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat ez miért zavarja?

Figyelt kérdés
Nem dolgozom, mert édesanyám ápolásin van velem, + most rendeződik el az, hogy én is kapjak valamennyi járulékot. Tehát annyi pénzt kapok, hogy ne kelljen engem úgymond eltartani vagy etetni, vagy akár tb-t fizetni. Nem élősködök a szüleimen, azt meg ne mondja nekem senki, hogy akkor az államon teszem azt. Adózni ugyanúgy kell mindenkinek, akkor már ugyan mindegy, hogy dolgozom-e vagy sem. Nem szeretném megosztani a nyilvánossággal, hogy mi a bajom, hogy miért nem dolgozom, mert az csak rám tartozik. Nekem az nem tetszik, hogyha valakivel beszélgetek, egyből elküld, mert én nem izzadok a gyárban a minimálbérért. Bele sem gondolnak a helyzetembe, meg sem kérdik, hogy milyen okból kifolyólag áll fent ez a dolog, hanem egyből off... 18L
2019. nov. 4. 10:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azért nem írom ki, mert felismernek.
2019. nov. 4. 15:12
 12/16 A kérdező kommentje:
Én nem akarok balhét...
2019. nov. 4. 15:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Ki ismerne fel?
2019. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A családom bármely tagja.
2019. nov. 4. 23:13
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Oké, lets say hiszek neked, ez esetben privátban leírhatod mi is az oka annak hogy nem tudsz dolgozni, ezzel tisztázod is magad, és még az sem lehet probléma hogy nincs kedved mindenkinek külön leírni mert ha egyszer leírtad az másolhatod a többieknek is. így látatlanban abeszédstílosad sokat számít, nem mindegy hogy mondod hogy nem tudsz dolgozni, meg eleve, ha én mondok olyat hogy valamit nem tudok akkor az azonnal indoklom pl.: "Nem tudok menni bocs mert máshova vagyok hivatalos." Szóval eleve az hogy ha valaki csak annyit mond hogy "nem tudok" egy elég nagy Redflag.
2019. nov. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%

Én nem küldenék el senkit egyből,természetesen rákérdeznék,hogy mi az oka

23f

2019. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!