Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon félek a megalazastol,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a megalazastol, lanyok titeket nagyon zavarna ez a hiba?

Figyelt kérdés

Szóval, kicsit kancsal vagyok a jobb szememre.

Pontosabban un. lusta szemem van, ami azt jelenti, hogy nem mindig kancsal.


De mégis bennem van a félelem, hogy emiatt megalázás érhet. Lányok, nálatok ez kizáró ok?

17/F



2019. nov. 15. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek ilyen dolgok, nekem is van szemüvegem mindekinek vannak hibái, mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van. Nálam nem kizáró :)

17L

2019. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
Ha ez valakinél kizáró ok, akkor azzal az emberrel nincs is miért foglalkozni. Én nagyon butaságnak tartanék valakit emiatt elutasítani. 16/L
2019. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kancsal vagyok, nem is kicsit. Mégis férjhez mentem és van 2 gyerekem.

Volt hogy csúfoltak emiatt, de en ezeken csak mosolyogtam magamban. Kétszer műtötték a szemem, de nem sikerült, harmadszorra már nem mentem bele.

2019. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,ha ezzel jönnek emiatt ki akarnak nevetni nevetsd őket szembe.

Ekkor tudni fogják,hogy téged nem tudnak ennyivel negbánatni.

Engem is sokszor bántottak gyerekkoromban a súlyom miatt,mert volt rsjtam plusz kiló,egy idő után kiröhögtem őket,nem foglalkoztam velük.

2019. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Öszintén!

Én nem jönnék össze egy kancsal fiúval, mert én nagyon szeretem, ha valakinek szép, kifejező szemei vannak, és nekem ebbe nem tartozik bele már akkor sem, ha vsak enyhén kancsal. Szval engem eléggé zavarna.

De persze van akit ez nem zavar, szval biztos találsz egy olyan lányt is! :)

2019. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Haver ugyan igy vagyok .. Hozza tennem ha ez nem lenne minden maskepp lenne nem nagy kepusegbol de jol nezek de a szemem miatt semmi ombizalmam. Hozza teszem ritkan csuszik el a szemem.
2020. jan. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!