Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bennem van a hiba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Miért nem találok egy olyan lányt, aki nem egy díszp*csa és akit nem csak a felszínes dolgok érdekelnek? 19 éves vagyok, de eddig csak is ilyen lányokkal volt dolgom...miért csak az ilyen nőket fogom ki? Külsőre lehet nem látszok egy mély érzésű jószívű gyereknek, pedig az vagyok...létezik még olyan lány, aki értékeli azt, hogy nem egy felszínes kis hülyegyerek vagyok? Szeretek verseket írni, szeretek csak úgy egymagambanaz életen gondolkodni...megtudom találni a társam a mai világban, aki hasonlóképp gondolkodik?

2018. jún. 18. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Még fiatal vagy, valószínű! ;)
2018. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Akkor most elárulok neked egy nagyon nagy titkot, de ne mondd el senkinek:

Azok a lányok, akik nem díszpi csák, nem néznek ki díszpi csának.

Ja, tudom az viszont nem felel meg...hát így jártál.

2018. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök hogy vannak még ilyen fiúk akik nem az ilyen lányokat keresik. Nem szeretem úgy a verseket de szimpatikusnak tűnsz, biztos találsz valakit 😊 17L
2018. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: nem, nem vagyok túl fiatal. Második: Hidd el, nem a külsőségek miatt fogom ki őket állandóan..
2018. jún. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!