Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Össze merjek jönni egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze merjek jönni egy olyan típusú fiúval, aki más lányok bikinis képeit lájkolgatja állandóan?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy megfelelő kat.ba írtam, de felmerült egy srác. Okos,laza, humoros, ám nagyon társaságkedvelő, bulizós fajta. Amivel nincs is baj, ez adja az extrát benne. Viszont észrevettem, hogy minden egyes lány ismerőse erotikusabb tartalmú képeit lájkolja instan, facebookon, mindeenhool.

Fesztiválokon is rengeteg lánnyal ismerkedik meg, de valahogy semelyikkel sem született kapcsolat, legalábbjs tartós biztos nem.

Pár hónapja ismertük meg egymást, úgy érzem eléggé kedvel, viszont én nem merek összejönni vele, nehog csalódás érjen, megcsalás, és az hogy lássam minden más lány fotóit lájkolgatja. Szerintetek érdemes egy próbát tenni, vagy hagyjuk ezt az egészet?



2019. nov. 25. 00:17
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nos, Emberkéim, akiket még esetleg érdekel a végkimenetel: elhívott randizni nagyon kedvesen 😊
2019. nov. 30. 21:35
 12/28 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg légyszíves,hogy meddíg tartott?
2019. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2019. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mármint mi? A randevú? 😜 Tök kellemes volt, megismertük jobban egymást, és egy legközelebbit is lebeszéltünk.
2019. dec. 4. 18:16
 15/28 anonim ***** válasza:
Maga a kapcsolat meddíg fog tartani,az érdekel minket. Látatlanban nem sokat jósolunk nektek. :)
2019. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy hidegen hagy, látatlanban idegenek mennyit jósolnak nekünk :)
2019. dec. 4. 21:45
 17/28 A kérdező kommentje:
"meddíg" :D
2019. dec. 4. 21:45
 18/28 anonim ***** válasza:
54%
Figyú, ha szerelmes vagy, meg sem kérdezel ilyet itt. A szerelem nem kelekul,az vagy van,vagy nincs. Mivel nem tudtad a választ, íyg azt gondoljuk, szerintem nemcsak én, hogy ha még a srác beléd is szeret, részedről nem fog sokáig tartani. Ez nem jóslat, ez csak egy megállapítás.
2019. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
A szerelemnek ki kell alakulnia. Nem tudom milyen hosszú lesz a kapcsolat, nem is az a lényeg, hanem azt a bizonyos együtt töltött időt milyen módon tesszük meg. Eddig minden oké :D
2019. dec. 12. 17:21
 20/28 anonim ***** válasza:
Na ez az,a szerelemnek ki kell alakulnia. Hát ebben én nem hiszek. Az vagy van,szinte az első pillanattól, vagy ha nincs,akkor jól ellesztek egy darabig,aztán kalap kabát. Engem nem zavar ne gondold. Lehet hogy hülye vagyok, de a szerelem nekem mindíg úgy jött,és nem tudtam ellene tenni. Nem kérdeztem én senkit,csak éreztem,ha nem tudok a másikkal lenni,akkor megőrülök. Aztán ez persze alábbhagy, de az,hogy 3 hete téma,és majd kialakul,hát bocs de....
2019. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!