Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves vagyok de még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok de még sosem volt kapcsolatom. Lassan felemészt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nyitott ember és lány vagyok, akinek nagyon sok jó ismerőse, barátja van, nagyon sok lehetősége az életben, rengeteget utazok, és foglalkozom az önmagam fejlesztésével-sokan különlegesnek titulálják a felfogásom és életvitelem.

Sohasem volt még kapcsolatom, úgy gondolom a magas elvárásaim miatt ( az esetek többségében kb emiatt, rajtam múlt) vagy ha volt komoly( eddig egy valaki iránt éreztem igazán valamit, de tönkrement köztünk a dolog ) nem bontakozott ki kapcsolat

Voltak személyiségjegyeim, amik talán gátoltak egy kapcsolatban, vagy ha nem gátoltak, hátráltattak a megérzéseim szerint. Ezeket felismertem és abszolút megváltoztam egy nagyon jó irányba, mert fontosnak tartom tanulni a hibákból, és fejleszteni magam.

De egyszerűen senkinél nem érzem hogy nekem való, hogy mellette kitárhatom a szívem, és az elmúlt időben csak olyanok találtak meg akiket a szex hajtotta csak, az érzelmi vonal nem (pedig abszolút nem vagyok kihívó)

Engedtem az elvárásaimból a legutóbb, elfogadtam és toleráltam egy kicsit sem vonzó, züllött személyiségű fiút, aki rögtön elhagyott minden válasz nélkül miután nem feküdtem le vele egyből.

Több kalandom volt, de mivel még szűz vagyok, gátol a szexualitásban is ez..nem engedtem szexet, csak pettinget, pedig nagyon akarnám már...a szerelmemmel szeretném elveszíteni, társat szeretnék és igazi, teljes értékű kapcsolatot, de lehet túlságosan válogatós vagyok?

mi lehet a baj? De ha nem érzem azt, inkább senki mint valaki..

Azt látom hogy az emberek annyira könnyen váltanak partnert, rám pedig egyáltalán nem akar rámtalálni a párom, és így karácsonykor még jobban felemészt. Mit tegyek?

nem a külsőmmel van baj, azt hálistennek már letisztáztam magamban, mert nagyon sokan próbálkoznak de...

nem tartom magam senkinél többre...csak nem hozzámillőnek érzem

Nem tudom mit tegyek?



2019. dec. 23. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem veled van a baj. Jól csináltál mindent. Engedd el az elvárásokat, de ne is add oda magad azonnal. Aki így is veled marad, az lesz az igazi. Nehéz lesz ezt a mai világban megtalálni, de megéri várni. Viszont ne is görcsölj rá, attól csak rosszabb lesz.
2019. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg veled van a baj. Igen, válogatós vagy, látszik, hogy nagyképű vagy. Bocs, de nekem sem kellenél.
2019. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Ehhez nem tudok mit szólni, csak tisztelet teljesen fejet hajtani.


Ne változz meg, biztos megtalálod egyszer a párod. 19 éves vagy, most kezded/kezdted az egyetemet. Sok intelligens fiatallal fogsz még találkozni

2019. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha valódi segítséget szeretnél kapni itt tőlünk akkor több infó kellene rólad.

Milyen vagy te?

Mit nem kedveltek benned a partnereid?

Milyen elvárásaid vannak?


Ha gondolod írhatsz privátban is, de jobban jársz ha több ember latja a dolgokat.

2019. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igyekszek roviden irni, es azert nem akarok feltuno dolgokat irni magamtol:

Nagyon konnyen baratkozo ember vagyok, aki mindnekivel ki jon. Irdatlan gyorsan megtudnak kedvelni, viszonylag nepszerunek is szamitottam a suliban (nyilvan ezek csak feluletes kapcsolatok)

Abszolut segitokesz, empatikus ember vagyok, nagyon sok mindenkinek segitettem megoldast avagy eppen tanacsot talalni a mindennapi problemaira, bajaira

Vilagjaro vagyok, es egy nagyon nagyon halas ember, mindazokert a dolgokert amiket az elettol kaptam, olyan elmenyekben es utazasokban volt reszem ami szerintem neha egy atlagemberrel nem tortenik meg😂

Aktiv kozossegi eletet eltem mindvegig, extrovaltalt vagyok

Sokat olvasok, egy ideje verset is irok (egy masik onkifejezesi modom a vizualitas mellett)

Nagyon hamar elkapom a fonalat az emberekkel, tudom mindig mikor kell es nemkell megszolalni, okosan nyitok mindig-minden (diak) munkahelyemen szerettek es visszavartak

Egyenes, nem szarakodo ember vagyok aki kiall a velemenye mellett de elismeri ha valamiben nincs igaza es nyitott arra hogy a hibait belatja.



Tavalyi sraccal pedig azert nem jottem ossze mert hirtelen haragu voltam vele teljesen piti dolgok miatt -veszekedest eredmenyezett de ez egy osszetett tortenet, ott nemcsak en voltam a hibas

Hordoztam egy csaladi kapcsolat miatt lelki seruleseket, haragot hirtelen felindultsagot a ferfiak fele- felismertem es segitettem magamon, kideritettem az okat (persze ezt se ugy kell elkepzelni hogy emiatt en alkalmatlan lennek egy kapcsolatra)

Vele viszont nagyon de nagyon serto tudtam lenni, es bunko bar igy utolag, kierdemelte


En azota megvaltoztam, egy abszolut tolerans es eloregondolkodo ember lettem,megis engem hagytak ott legutobb-nem kertelve, de tenyleg: nem sikerult lefekudnie velem, nem biztam meg benne es masnap lelepett


Akik probalkoztak,volt koztuk rendes es nagyon ertekes is

De mindig azt ereztem “keves” pedig egyaltalan nem azok! Jo szemelyiseguek. De nem ereztem hogy hozzam valoak...

2019. dec. 24. 00:34
 6/17 A kérdező kommentje:

Eszmeletlen sok helyen vagyok, bulik, fesztivalok (mondjuk nem kell bemutatni higy ott nem komoly kapcsolatot keres az ember)

De egy ido utan ezek sem adnak semmit

Es nem tudom, hogy egyszeruen csak nincs itt az en idom, vagy miert...kerestem magamban a hibat

Amit tudtam kijavitottam

De az emberek nem megfeleloek akikkel talalkozok

2019. dec. 24. 00:45
 7/17 Stark2000 ***** válasza:
88%

Az tök jó, hogy tiszteled magadat annyira, hogy nem jössz össze akárkivel, csak mert szeretnél valakit. Ezzel nyilván semmi baj nincsen. A szövegből viszont én azt szűröm le, hogy túlzottan is a tökéletest keresed, a nagy "Ő"-t. Ha vissza utasítasz valakit mert egyszerűen nincsen meg a szikra, azzal semmi probléma nincsen. De ha mindenkit elutasítasz, mert valami kifogásolni valót találsz mindig valakiben, az ugyan az a véglet, mintha össze jönnél fűvel-fával. Ne ess át a lónak egyik túloldalára sem, MARADJ A LOVON! Az a baj, hogy a tökéletes nagyon nagy valószínűséggel sosem fog eljönni. Egy kapcsolat kompromisszummal jár általában, nagyon ritka ha mindenben klappoltok - sokáig én is ezt kerestem, és hidd el, fölösleges, mert egyedül fogsz maradni az elvárások miatt.


Én azt tudom tanácsolni, hogy picit talán változtass a hozzáállásodon, és ne görcsölj rá ennyire a tökéletességre, tanuld meg azért szeretni és kedvelni az embereket, akik.

A másik pedig, hogy ne keseredj amiatt, mert egyedül vagy. Ha megengedsz egy gondolatot; attól mert valaki egyedül van, még nem feltétlen magányos. És attól mert valaki kapcsolatban van, még nem feltétlen Nem magányos. Használd ki, hogy független vagy és élj, próbálj ki új dolgokat, aztán majd bele botlasz a szerelembe. Ahogyan te is mondtad, mindig vannak akik próbálkoznak, neked már csak keresgélni kell közöttük. Semmiről sem maradsz le, és ne aggódj, nem csak te erősíted a szinglik táborát karácsonykor. Sokan vagyunk még ezzel így, és abszolút semmi baj nincsen ezzel. ;)


20F

2019. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Koszi! Igazad van! Es tudod engedtem, es engem hagytak ott! Legutobb toleraltam, ELFOGADTAM

Odaado voltam, es otthagytak mikor nem lett egybol szex

Harom honapja tortent es miutan egyutt alvas utan elment soha tobbet nem keresett meg, mert vannak olyanok akik ennyire kepesek

Ereztem hogy valami nem stimmel vele de el akartam FOGADNI

de termeszetesen rossz emberrel probaltam meg ezt😅

(A sztorit nem a magam oldalara forditottam, sajnos ez tortent)

A mai napig egy indokot nem kaptam hosszu ismerkedes es randik utan..

2019. dec. 24. 00:50
 9/17 Stark2000 ***** válasza:
84%

Sajnos vannak ilyen seĐĐfejek. Elkerülhetetlen, hogy beléjük ne fuss életed során. Viszont nem feküdtél le vele, ha pedig emiatt képes volt ott hagyni, akkor hidd el, részéről nem volt ez annyira komoly. Nem kívánom, hogy fuss még bele ilyenekbe, de ha többször eljátsszák ezt veled, már csak legyinteni fogsz rá, és egyre könnyebb lesz elengedni ezeket. Mindenesetre ne szívd mellre ezeket, nem kell kiégni tőlük és semmiképp se vegyék el a kedvedet, sajnos rengeteg ilyen van.


Nekem azt tanították, hogy minden okkal történik. Viszont ezeket az okokat nem feltétlen nekünk kell megkeresni, megtalálni. Néha csak hagyni kell, és elengedni. Ha valamit túl sokáig gyászolsz (pl egy olyan kapcsolatot, amiben nem kaptál választ a lezárást illetően), egy idő után képes felemészteni és mérgezni. Ezeket meg kell tanulni elengedni, nem szabad hajkurászni.

2019. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ez elvarasaim pedig nem is irracionalisak...egy olyan embert keresek, akivel tartalmasakat lehet beszelgetni, akinek van velemenye a dolgokrol, kolcsonosen megtudjuk beszelni es tanacsot adni egymas dolgaira

Nagyon nyitott vagyok mas szemleletekre is ami elter az enyemtol (persze azert annyira nem radikalisan elteroekre)

Mivel en is sokat utazok, ne legyen magaba fordulo, az lenne a legjobb ha kb a kalandor tarsam lenne

Humor...abban a fiuban akivel nem jottem ossze ezek megvoltak

Tolerancia, elfogadas

Teljesen atlagos dolgok

De a nagytobbseggel atlagos klises dolgokon kivul nem lehet beszelgetni, legalabbis akikkel en probalkoztam

2019. dec. 24. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!