Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves vagyok de még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok de még sosem volt kapcsolatom. Lassan felemészt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nyitott ember és lány vagyok, akinek nagyon sok jó ismerőse, barátja van, nagyon sok lehetősége az életben, rengeteget utazok, és foglalkozom az önmagam fejlesztésével-sokan különlegesnek titulálják a felfogásom és életvitelem.

Sohasem volt még kapcsolatom, úgy gondolom a magas elvárásaim miatt ( az esetek többségében kb emiatt, rajtam múlt) vagy ha volt komoly( eddig egy valaki iránt éreztem igazán valamit, de tönkrement köztünk a dolog ) nem bontakozott ki kapcsolat

Voltak személyiségjegyeim, amik talán gátoltak egy kapcsolatban, vagy ha nem gátoltak, hátráltattak a megérzéseim szerint. Ezeket felismertem és abszolút megváltoztam egy nagyon jó irányba, mert fontosnak tartom tanulni a hibákból, és fejleszteni magam.

De egyszerűen senkinél nem érzem hogy nekem való, hogy mellette kitárhatom a szívem, és az elmúlt időben csak olyanok találtak meg akiket a szex hajtotta csak, az érzelmi vonal nem (pedig abszolút nem vagyok kihívó)

Engedtem az elvárásaimból a legutóbb, elfogadtam és toleráltam egy kicsit sem vonzó, züllött személyiségű fiút, aki rögtön elhagyott minden válasz nélkül miután nem feküdtem le vele egyből.

Több kalandom volt, de mivel még szűz vagyok, gátol a szexualitásban is ez..nem engedtem szexet, csak pettinget, pedig nagyon akarnám már...a szerelmemmel szeretném elveszíteni, társat szeretnék és igazi, teljes értékű kapcsolatot, de lehet túlságosan válogatós vagyok?

mi lehet a baj? De ha nem érzem azt, inkább senki mint valaki..

Azt látom hogy az emberek annyira könnyen váltanak partnert, rám pedig egyáltalán nem akar rámtalálni a párom, és így karácsonykor még jobban felemészt. Mit tegyek?

nem a külsőmmel van baj, azt hálistennek már letisztáztam magamban, mert nagyon sokan próbálkoznak de...

nem tartom magam senkinél többre...csak nem hozzámillőnek érzem

Nem tudom mit tegyek?



2019. dec. 23. 22:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
37%

Most mondanám, hogy szívesen megismernélek, de kb. egy sorozatgyilkosnak tartanál :D

25/F

2019. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Én is ugyanebben a cipőben járok... Sajnos eddig nekem sem volt senkim,pedig én is nyitott vagyok és szépnek is tartanak, de eddig csak az idióták találtak meg vagy valahogy sosem éreztem azt a szikrát ha egy normális pasi udvarolt. Nagyonis átérzem, hogy min mész keresztül és teljesen igazad van ebben a dologban, hiszen én is úgy gondolom mint te: inkább ne legyen senkim minthogy olyannal legyek akivel nem érzem magam teljesnek. Kitartást egyszer úgy is rád/ránktalál az igazi;)

19L

2019. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ugyanez...aranyos rendes de semmi szikrát nem érzek...kívánom neked hogy te is megtaláld, és olyat aki megbecsül, Boldog karácsonyt❤️
2019. dec. 24. 13:25
 14/17 anonim válasza:
60%
nem baj az hogy nem volt rá érsz szerintem még pasizni! Azzal veszítsd el akit tényleg szeretsz!
2019. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Köszönöm, ez igazán jól esett. Neked is boldog karácsonyt❤️

19L

2019. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én két dolgot látok igy elsore, ami miatt ilyen rossz párkapcsolatokba futsz. Az egyik azaz, hogy túlságosan erőlteted a párkeresést. Én úgy gondnolom, hogy ez sosem jó. Emiatt is találnak meg olyan emberek, akik végül kihasználnak, mert kihasználhatóvá teszed saját magad, ezzel a túlzott kényszeres kereséssel. A másik dolog meg az, hogy szerintem nem vagy alázatos személyiség. Ezáltal azok a fiatalok, akik nem csak a jó külsőt keresik egy lányban, hanem a belső értékeket is , ők nagyrészt ki fognak kerülni, mert a kisugárzásod által nem fogják tuudni azt feltételeznii, hogy te amúgy egy baromi jófej vember vagy, hanem el fognak könyvelni egy nem épp pozitiv tulajdonságokkal rendelkező embernek.


Én azt tudom tanácsolni, hogy légy spontán a párkereséssel és ne éreztesd az elvárásaidat senkinek mert ez is nagyon taszito tud lenni. Probald nem többnek feltüntetni magad, mint aki valojaban vagy és szerintem ,ha ezeket megteszed akkor egy eleg király srác lesz majd a barátod.

2019. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Teljesen együttérzek veled. Mintha én írtam volna a sorokat, mintha a szavak, amiket leírtál, az enyémek lennének. Sosem volt, semmilyen szintű kapcsolatom (pedig próbáltam) régimódi vagyok, de romantikus vagyok ilyen téren (vers, virág, bonbon). 21 éves fiú vagyok. Kedves kérdező, ha gondolod, beszélgethetünk privátban.
2020. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!