Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kellek senkinek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Jó, nem vagyok egy adonisz, és nem is vagyok magas. Kicsit apatestem van xd. Sokat olvasok, főleg történelmi témájú cikkeket, könyveket. Továbbtanulni is ezzel fogok. Szabadidőmben hagyományőrzéssel foglalkozom. Érdekel a politika, vallásos vagyok, rockot, és powermetalt hallgatok. Nem vagyok rosszfiú, nem beszélek vissza a tanároknak/főnökeimnek, de minden helyzetben eltudok sütni egy poént, amin ált. mindenki nevet. Sokszor elhülyéskedek dolgokat. A lányok humorosnak találnak de nem vonzódnak hozzám. Ez miatt nem érzem magam teljesnek, értékesnek. Eddig egy komoly kapcsolatom sem volt. Az előző a lány felől teljesen érzelemmentes volt, enyhén sz@rul végződött. Sok lánnyal barátkozom, de mind csak barátként tekint rám. Már próbálkoztam több lánynál is, és csúnyán lekoptattak, kigúnyoltak. Kicsit érzékenyebb vagyok ilyen téren mint a többiek, és önbizalomhiányom is van. Nagyon magányosnak érzem magam. Sajnos mivel senkit nem érdekelnek a környezetemben azok a témák amik engem érdekelnek, ezért nincs túl sok barátom se. Szabadidőm többi részében verseket írok. Már több versem jelent meg helyi újságban, valamint más települések kalendáriumában. A tanáraim szerint szellemileg messze túlszárnyalom az évfolyamtársaimat. (De akkor miért nem érdeklek senkit?) Minden egyes nap úgy alszom el, hogy egy nagy párnát magamhoz ölelek. Ettől úgy érzem, mintha lenne velem valakim, aki szeret. - 16F
2019. dec. 19. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2019. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, hogy szakítottál rám egy kis időt.
2019. dec. 19. 23:39
 3/15 A kérdező kommentje:
Elnézést, félreböktem. Nem 16, hanem 17.
2019. dec. 19. 23:43
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Mert a buta csajoknál próbálkozol. Sajnos a legintelligensebb pasinak is a kukijába csúszik az agya, ha csajozásról van szó, oda meg nem sok ész fér el. Miért nem ismerkedsz kevésbé topmodell külsejű, okos csajokkal?
2019. dec. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
82%
Te mondtad, hogy volt már kapcsolatod, akkor mégis kellettél valaki(k)nek. Nyugi, még csak 16 vagy :)
2019. dec. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Igen sajnos a mai világban fontos a kinézet is.Magamból kiindulva nekem sem férne bele hogy apuka stílusú barátom legyen mert én is edzeni járok,foglalkozok a saját kinézetemmel.Nyilván így kicsit nehezebb dolgod van/lesz,de ne ásd el egyből magad,zsák a foltját megtalálja.Egyébként hogy humoros és intelligens vagy,már jó pont😉
2019. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom a senkibe nincsenek beleértve az anya testü lányok.

Saját súlycsoportodban illene keresgélned

2019. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Mi a baj az "apuka" testtel? Én például irtózom a kigyúrt testektől. Nyilván nem vagyok egyedül ezzel.

(Mivel ilyenkor számtalan privit kapok, kérem, hogy NE KÜLDJETEK, férjnél vagyok már és amúgy is az anyád lehetnék, és egyébként sem válaszolok privátokra soha, köszi.)

2019. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

Ha valaki annyira igénytelen hogy tizenévesen már apuka teste van akkor mi lesz vele késöbb?

Tiniként van általában az ember a legjobb formában azért szerintem az elvárható hogy ne hagyja el magát ilyenkor senki, meg ugye azért az gáz hogyha igényes vagyok testemre a másik pedig nem, és a lustaság csorgatja a nyálát rám, egész egyszerüen nem illünk össze

2019. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9, nem kell pálcát törni rögtön, ráadásul pont a tinik felett, akik erre még érzékenyebbek!

Én pl gyógyszer miatt híztam meg 17 évesen, jó időbe telt visszanyerni a formámat (konkrétan másfél évbe, mikor mást kezdtem el szedni, és csökkent az étvágyam - addig folyton éhes voltam).


Kedves Kérdező!

Szerintem épp az a baj, hogy szellemben, érettségben meghaladod a kortársaidat. Ezzel sokan nem tudnak mit kezdeni, kisebbségi komplexusosak lesznek vagy éppen unalmasnak találnak. Talán érdemes lenne kicsit (1-2 évvel) idősebb lányoknál próbálkoznod vagy olyanoknál, akik hasonló körben mozognak, mint te.

Amúgy azért neked volt már barátnőd. 16 évesen nekem nem volt senkim se (hasonló voltam hozzád). Nem kell sietni, és másokhoz sem hasonlítgatni magad. Nem attól leszel jobb ember, ha ennyi idősen már egy csomó csajod volt.


/nem bunkózni akarok, de én sem kérek privátot (senkitől), én is idősebb vagyok, nem válaszolok úgyse senkinek/

2019. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!