Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez csajoknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez csajoknál?

Figyelt kérdés
Kb. két éve folyamatosan kerestem a megfelelő lányt. Volt akivel kicsit tovább jutottunk, de abból sem lett semmi. Facen persze azóta mindegyik ismerősöm. Most karácsonykor viszont kialakult a várva várt kapcsolat egy új ismerkedésből. Furcsa módon a korábbi randis csajok mind lájkoltak és volt aki priviben érdeklődött is közelebbi dolgokról. Hát el is zarartam, hogy semmi köze hozzá. Ugyanakkor nagyon furcsa, ha én akkor nem kellettem egyiknek sem most miért kíváncsiskodnak ennyire? :/ 23F
2020. jan. 12. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Mert ahogy öregszenek, úgy lesznek egyre kevésbé válógatósak lehet.

De azért én se válaszolok soha semmi olyanra ami olyan jellegü, te se tedd.


Szivrebbenés nélkül tiltsd a ribiket.

2020. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondolom, eleinte jól esett a lájk, de aztán feltűnt, hogy több van e mögött, pláne mikor intim kérdésekkel megkörnyékez. (Vissza is kérdeztem neki hol volt akkor ez a téma?)
2020. jan. 12. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek többsége csak akkor ébred rá, hogy mennyire szeretne valamit (vagy valakit, jelen esetben), ha már nem lehet az övéké. Hagyd őket figyelmen kívül, vagy ha nagyon zavar, tiltsd le őket.
2020. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, így már világos, le is tiltom a szőke ciklont és társait.
2020. jan. 12. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig az kell aki a másiknak is kell

Ez a fiúknál is ugyanígy van de nálunk is

Volt egy fiú akivel volt egy időben "valamiféle ügyem" de aztán offoltam

És most lett neki nem rég barátnője és...

Hát ne, még így se keltette fel a figyelmem de én vagyok a szabályt erősítő kivétel

De figyeld meg

Mondjuk van a sulidba egy olyan csaj akiért valahogy a fiúk többsége meghalna

Pedig nem extra a csaj sőt vannak nála esetleg szebbek is

De valahogy mégis mindenkinek ő kell

Ha meg van barátja akkor meg pláne

Ez egyébként fura, hogy mennyivel vonzóbbnak látunk valakit ha mások szerint is vonzó az illető

2020. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem kicsit féltékenyek lehetnek de egyébként lehet öülnek h igy eszedbe se jut szomorkodni vagy rájukírni
2020. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!