Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokadik nem kellek senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik nem kellek senkinek kérdés :D?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka, hogy fiatal lányként szinte észre sem vesznek a fiúk?


Szeretnék ismerkedni... Előnytelen külsővel felejtsem is el? :(



2020. jan. 17. 17:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%
Tuti, hogy előnytelen a külsőd? Lehet, hogy nem is az, hanem csak tipikus tini-betegség, hogy azt hiszed magadról, hogy rosszul nézel ki, pedig nem is.
2020. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha fiatal lányként senkinek nem kellesz, akkor az "előnytelen" valószínűleg enyhe kifejezés.
2020. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Pontosan mit takar az, hogy elonytelen kulso? Ha nincs annyira szep arcod (ami egyebkent szubjektiv), azt tudod kompenzalni csinos oltozkodessel, vagy azzal, hogy jo alakot krealsz magadnak :)


F/24

2020. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??

Mit takar az előnytelen külső??

Igénytelen öltözet?? Pattanásos bőr??

2020. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Nos en is fiatal lany vagyok. Es jelenleg nem kellek senkinek. Ennek az egyik oka az, hogy a suliban alig vannak fiuk. Az a par vagy meleg, vagy van baratnoje, vagy nekem nem jon be. Egyebkent en sem vagyok nagyon szep, az alkatom sem a legjobb.

Interneten nincsenek fent rolam kepek, igy facebookon sem 'keres" senki.

A sulin kivul edzesre jarok, ahol szinten nincsen olyan fiu akinek tetszenek vagy ne lenne baratnoje.

Igazabol en erre a ket helyre jarok es haza. Nincsen alkalmam sracokkal talalkozni es mivel nem vagyok kiveteles szepseg, utcan, tomegkozlekedesen sem szolitanak le.

Engem ez nem zavar, en ugy allok ehhez, hogy majd jon ha jonnie kell. Viszont vannak baratnoim, akik tindereznek, mivel hasonloan nincsenek kontaktusban fiukkal, de ok mar igenyelnenek egy parkapcsolatot.

2020. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha te magad nem tudod a külsődet elfogadni, akkor másoktól miért várod el?

Előbb barátkozz meg az adottságaiddal, aztán gondold át, mi tenne téged vonzóbbá olyan embereknek, akik a te számodra vonzóak. Egy jobb testtartás, egy kis mosoly, nyílt tekintet - ilyesmik segítik a másokkal való kapcsolatteremtést.

2020. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Szia ha gondolod küldj egy normális képet, akkor esetleg tudnèk vèlemènyt alkotni. Lehet jobb lenne az eredmény mint gondolnád
2020. jan. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos egy zombi vagy,de énhozzám passzolsz.Drakula gróf
2020. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rossz olvasni, hogy fiatal nőként ennyire leértékelitek magatokat :-(
2020. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hmm.Imádnivaló...Privátban meggyőznélek az értékeidről!!
2020. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!