Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy egyáltalán nem érdeklődnek irántam a fiúk?

Figyelt kérdés

Gondolom nagyrészt a külsőm a gond, azzal tisztában vagyok, hogy mit rajta javítani/változtatni szóval ezt ne firtassuk tovább, ha lehet 😋


Létezik, hogy csak emiatt nem volt még olyan fiú aki úgy igazán érdeklődött volna, meg akart volna ismerni? Vagy mi lehet még szerintetek?


Tudom, nem ismertek így nehéz választ adni, csak arra lennék kíváncsi, hogy általánosságban mik azok a dolgok ami egy fiú számára taszító lehet egy lányban 🙄?


L



2020. jan. 21. 20:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy általánosságban kérdeztem. És nem azt kértem, hogy mondjatok véleményt a külsőmről... Ha ez lett volna a kérdés, nyílván írtam volna adatokat.
2020. jan. 22. 14:30
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Adatokat? Mert azokból meg lehetne mondani....

Már válaszoltam csak ez nem igy van, mármint az adatos rész.

2020. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mivel semmit nem tudunk meg rólad se belsoleg se kulsoleg ezert ennyit mondok:

1.Szép lány+ jó,népszerű személyiség=könnyen talál magának akárkit ,akármikor.

szep lany (szép arc és/v jó alak stb)+ szar személyiség pl:flegma, buta, stb, vagy nem népszerű személyiség pl: introvertalt, elvont stb)= simán talál maganak valakit megha nem is olyan gyorsan vagy hosszutávra mint az első.

Nem szép lány (nem szép az arca vagy csúnya és/vagy nincs jó alakja vagy rossz alakja van (túlsulyos vagy tul vekony stb)+ szar személyiség= Ritkan vagy soha nem fog talalni valakit számára,arra pedig, hogy más találja meg ("érdeklődjenek" iránta) 0 és 1% között van esély.


Jó hír, viszont, hogy a külsőn (bizonyos mértékig persze) és a belsőn is lehet javítani kérdés, hogy hajlandó vagy-e rá.


Na meg csodák mindig vannak végülis

2020. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!