Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha még sosem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még sosem volt egy komoly kapcsolatom sem?

Figyelt kérdés

Eddig mindenkivel csak addig jutottam, hogy elkezdtünk beszélgetni, jól kijöttünk, szinte ment magától az egész beszélgetés, de sosem volt még senkivel sem olyan kapcsolatom ami való életbe is átment volna, vagy alapból ott indult volna. Tény introvertált vagyok, és emiatt sokat segítenek az olyan appok mint a Tinder, vagy a Badoo, de ezeken őszintén lehetetlen ismerkedni hacsak nem vagy egy Petőfi és Hadházi László vegyítése aki Bear Gryllset megalázó hobbikkal rendelkezik és ne adj isten nem nézel ki úgy mint egy Dwayne Johsnon.

De tegyük fel hogy én még aránylag meg is vagyok elégedve a kinézetemmel, maximum az önbizalmammal van egy kis gond.

Szórakozóhelyeken már próbáltam ismerkedni de nem ment, hiába próbáltam csökkenteni az introvertáltságom, ott ebben a korosztályban mindenki vagy alapból valakivel jön, vagy ilyen kis csoportokban vannak és szinte lehetetlen bárkivel is beszélgetni.

Visszatérve a kérdésemhez, mit javasoltok, min változtassak(mert lehet teljesen rosszul látok mindent és csak én nem veszem észre ezt magamon), hogy/hol próbálkozzak megismerni valakit, akivel én tényleg nem is fizikai kapcsolatot szeretnék, hanem sokkal inkább olyas valakit keresek akivel letudok ülni beszélgetni és érdekli hogy milyen napom volt, és ő is kíváncsi az én véleményemre ha bármi adódik.

19/f

(Ha esetleg bármilyen konkrétum érdekel még, vagy részletesebben is érdekel a személyiségem, nyugodtan írj privátban. Csak így is már túl sokat írtam imo)



2020. jan. 31. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
A szórakozóhelyeken nem igazán lehet ismerkedni, ha zene, akkor inkább egy jó koncerten (ezzel már meg is van az első közös téma). Ezen kívül suliban, könyvtárban, meccsen, érdekelődéstől függően. Ha van haverod, hívd el őt is, mert a lányok is sokszor a barátnőjükkel vannak, így könnyebb az ismerkedés és bátorságot tudtok önteni egymásba.
2020. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Nekem sem volt még. Én mondjuk nem járok sulin kívül sehova, úgyhogy számomra marad az internet. :D 19/L
2020. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj a csajokról, a lelkivilágukról, a gondolkodás módjukról, ami merőben más, mint a miénk.
2020. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!